زمان انتشار: ۶ اسفند ۱۳۹۶ -

عقده گشایی خریدهای گران قیمت بارسا در نوکمپ

تنها چند روز پس از شدت گرفتن انتقادات از خرید های گران قیمت بارسا و تاثیرگذاری کم آنها در روند این تیم، امشب دمبله و به خصوص کوتینیو برابر خیرونا درخشان ظاهر شدند.

سرای نور؛در بازی برابر چلسی، والورده از دمبله که روی نیمکت بود استفاده نکرد و پس از اتمام مسابقه، عدم آمادگی او را دلیل اصلی حضور ۹۰ دقیقه ای بازیکن روی نیمکت عنوان کرد. کوتینیو نیز به جز بازی برگشت با والنسیا در نیمه نهایی کوپا دل ری، چیز خاصی از خود نشان نداده بود ولی امشب برابر خیرونا موفق شد یکی از ۶ گل بارسا را به شکلی استثنایی و با شوتی از راه دور به ثمر برساند. از همان سبک گل هایی که در لیورپول بارها از وی دیده بودیم.

 

 

 

 

 

کوتینیو که به جای اینیستا بازی می کرد، بارها با حرکات تکنیکی و پاس های دقیقش، نوکمپ را به وجد آورد. دمبله نیز هرچند گل نزد و همچون کوتینیو درخشان نبود؛ ولی پاس گل ششم بارسا را به شکل زیبایی به سوارز داد و در بیست دقیقه پایانی نمایش بهتری نسبت به دیگر دقایق داشت تا نشان بدهد که در حال خارج شدن از زیر فشار سنگین توقعاتی است که از وی می رود.

 

دمبله و کوتینیو امشب نوید روزهای بهتری را برای بارسلونا دادند و حال باید منتظر ماند و دید که در بازی های تعیین کننده و بزرگ فصل چه نمایشی ارائه خواهند داد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو