زمان انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۶ -

آمادگی هیات فوتبال برای نجات استقلال خوزستان

هیات فوتبال خوزستان در نامه‌ای رسمی به باشگاه استقلال خوزستان اعلام کرد که این هیات آمادگی اداره امور تیم استقلال خوزستان را دارد.

سراي نور؛

شرایط بحرانی باشگاه استقلال خوزستان و افزایش احتمال سقوط آبی‌پوشان اهوازی به لیگ دسته اول، باعث شده تا مسوولان محلی خوزستان برای نجات قهرمان لیگ پانزدهم از سقوط به حرکت در بیایند.

 

چندی قبل مالک باشگاه استقلال خوزستان با انتشار پیامی اعلام کرد که آماده واگذاری باشگاه به متقاضیان است. در همین راستا امروز عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان در نامه‌ای رسمی آمادگی این هیات برای نجات تیم آبی‌پوش اهوازی را اعلام کرد و مسوولیت هرگونه عواقب سقوط این تیم را متوجه مدیریت باشگاه استقلال خوزستان دانست.

 

متن نامه  عبدالکاظم طالقانی، رییس هیات فوتبال خوزستان، خطاب به مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان خوزستان اینگونه است:

 

“ضمن آرزوی توفیق و سرافرازی برای شما و باشگاه استقلال خوزستان در مسابقات فصل جاری، به اطلاع می‌رساند که متاسفانه روند کنونی مسابقات و نتایج به دست آمده توسط تیم فوتبال لیگ برتری آن باشگاه باعث نگرانی اهالی دلسوز فوتبال خوزستان شده است.

 

استان خوزستان با توجه به شرایط آب و هوایی، اقلیمی و تاریخی همیشه سرآمد فوتبال بوده و این مهم نیز در تاریخ ایران ثبت شده است. لذا نباید دستخوش تغییرات و سلیقه‌های متفاوت باشگاه‌داری شود. هیات فوتبال خوزستان طی چند سال گذشته تمام همت خود را برای فوتبال و حقانیت فوتبالیست‌های خوزستانی بکار گرفته و از هر تلاشی در این راستا دریغ ننموده است.

 

کسب نتایج ضعیف در فصل جاری، شایسته تیم استقلال خوزستان نبوده و موجب پریشانی و نگرانی هواداران و مسوولان تلاشگر ورزشی خوزستان شده است. باید دلایل افت تیم استقلال خوزستان مورد بررسی فوری قرار بگیرد و استقلال این پتانسیل را دارد که با بازیکنان جوان و با انگیزه خود حتی در رده‌های بالای لیگ برتر قرار بگیرد.

 

لذا نظر به برگزاری جلسات متعدد و علی‌الخصوص جلسه اخیر با حضور آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان، حضرت عالی و جمعی از اعضای هیات رییسه آن باشگاه در دفتر هیات فوتبال و بحث تبادل نظر پیرامون مشکلات و قول مساعد درباره رفع مشکلات موجود، تا به امروز هیچگونه اقدامی از طرف مدیریت آن باشگاه صورت نگرفته است و این نگرانی در خصوص سقوط تیم به لیگ برتر وجود دارد.

 

لذا بدین وسیله پیرو اظهارات مدیرکل محترم در جلسه یاد شده پیرامون تحویل تیم فوتبال استقلال خوزستان به هیات فوتبال استان، به آگاهی می‌رساند این هیات ظرفیت و آمادگی اداره تیم در بازی‌های باقی مانده جهت جلوگیری از سقوط تیم به رده پایین‌تر را دارد. در غیر اینصورت هرگونه عواقب ناشی از آن بر عهده مدیریت باشگاه است.

 

امید است با تلاش مضاعف و همدلی در راه رسیدن به این هدف و حفظ سهمیه استان در مسابقات لیگ برتر کوشا بوده و زمینه‌ساز شادی دل مردم شریف و فوتبال دوستان خوزستان گردید.

 

عبدالکاظم طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان”

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو