زمان انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۶ -

پیروزی بزرگ میلان در خانه رم

میلان در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد در ورزشگاه المپیکو، 2-0 رم را شکست بدهد و جایگاهش در رتبه هفتم جدول سری آ را تثبیت کند.

سراي نور؛

شاگردان گنارو گتوزو در ادامه نتایج خوب شان، امشب با دو گل در خانه رم به پیروزی رسیدند تا به کسب سهمیه اروپایی فصل بعد امیدوارتر شوند.

 

رمی ها بازی را بهتر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۲ به گل برسند اما حضور به موقع رومانیولی، دروازه میلان را نجات داد. برتری تیم میزبان در دقایق ابتدایی ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد اما نتوانست از آن استفاده کند.

در ادامه بازی متعادل تر شد اما باز هم این رمی ها بودند که در دقیقه ۲۴ تا آستانه باز کردن دروازه روسونری پیش رفتند اما این بار واکنش عالی دوناروما روی ضربه پاتریک شیک، مانع از باز شدن دروازه شد؛ هرچند در ادامه داور این موقعیت را آفساید اعلام کرد.

حملات جالوروسی ادامه داشت و این تیم تا پایان نیمه اول چند موقعیت خوب دیگر هم به دست آورد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم را میلانی ها بهتر آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. روی یک ارسال دیدنی از سوسو بود که پاتریک کوترونه با یک ضربه هوشمندانه کار را تمام کرد.

بعد از این گل هم برتری میلانی ها ادامه داشت و این تیم صاحب چند موقعیت خوب شدند اما ضربه فرانک کسیه و هاکان چالهان اوغلو، راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد.

پس از آن  نوبت رمی ها بود که ابتکار عمل را در دست بگیرند و می توانستند در دقیقه ۶۳ به گل تساوی برسند اما باز هم واکنش دیدنی دوناروما، دروازه میلان را نجات داد.

در حالی که رمی ها سخت به دنبال زدن گل تساوی بودند، این میلان بود که در دقیقه ۷۴ به گل دوم رسید. روی پاس در عمق کالینیچ، کالابریا با دروازه بان رم تک به تک شد و با یک ضربه فنی کار را تمام کرد.

رمی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند، در دقایق پایانی پیش کشیدند و حملات زیادی برای جبران گل های خورده روی دروازه میلان ترتیب دادند اما در نهایت بازی با پیروزی ۲-۰ میهمان به پایان رسید.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو