زمان انتشار: ۷ اسفند ۱۳۹۶ -

حمله هواداران پائوک به سرمربی انصاری‌فرد و حاج‌صفی

تماشاگران پائوک پیش از شروع دیدار با المپیاکوس، اشیایی به سمت سرمربی این تیم پرتاب کردند که موجب لغو بازی شد.

سراي نور؛

المپیاکوس در حالی در دور رفت سوپر لیگ یونان موفق شد با نتیجه یک بر صفر مقابل پائوک به برتری برسد که با توجه به رقابت دیرینه این دو تیم و مسابقات جنجالی بین آنها، تماشاگران المپیاکوس به دلیل آتش‌بازی و آشوب‌هایی که داشتند به دو بازی بدون حضور هواداران‌شان محکوم شدند.

 

اما امشب تماشاگران پائوک صدرنشین اتفاقات بازی نیم‌فصل اول مقابل المپیاکوس را تلافی کردند و پیش از شروع مسابقه‌ای که قرار بود از ساعت ۲۱ در چارچوب هفته بیست و سوم سوپر لیگ یونان برگزار شود، جنجال زیادی برپا کردند.

 

هواداران رادیکال پائوک که حضور پُر شوری در تومبا استادیوم داشتند، قبل از آغاز بازی و در لحظه ورود تیم‌ها به زمین به شکلی هماهنگ که در سراسر ورزشگاه اتفاق افتاد، کاغذهای سفید و مشکی رنگی که به رنگ پیراهن این تیم است را به هوا پرتاب کردند که صحنه جالبی را رقم زد، اما ادامه این اتفاقات موجب تنش شد.

 

 

 

پرتاب شدن یک رول دستمال کاغذی از سوی تماشاگران پائوک به سمت زمین که با صورت اسکار گارسیا، سرمربی اسپانیایی المپیاکوس برخورد کرد و موجب آسیب دیدگی شدید او از ناحیه بینی شد، لحظاتی شروع مسابقه به وقفه انداخت.

 

در ادامه کوین میرالاس، بازیکن المپیاکوس هم با رفتن به سمت تماشاگران پائوک به بیشتر شدن این حواشی دامن زد و از سوی دیگر انتقال اسکار گارسیا به بیمارستان به علت مصدومیت شدید، موجب شد تا با شدت گرفتن آشوب‌ها، داور دستور به لغو  این مسابقه بدهد.

 

گفتنی است، در این مسابقه کریم انصاری‌فرد در ترکیب ابتدایی المپیاکوس حضور داشت اما احسان حاج‌صفی بعد از دو بازی کامل برای این تیم جزو فهرست قرار نگرفته بود.

 

 

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو