زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۶ -

سینگ: پرسپولیس را برده بودیم مدعی قهرمانی بودیم

پارس جنوبی در هفته بیست و پنجم با حضور تمامی مهره هایش به دنبال کسب پیروزی در بازی شش امتیازی برابر ذوب آهن است.

سرای نور؛

امید سینگ در بازگشت به میادین با یک ضربه کاشته زیبا توانست دروازه تراکتورسازی را باز کند؛ اما در نهایت پارس با دریافت گل برابر تراکتورسازی سه امتیاز بازی را با یک امتیاز عوض کرد. این مهاجم ریز نقش و موثر پارس جنوبی درباره بازگشتش به میادین بعد از مصدومیت طولانی مدت گفت: « خدا را شکر بعد از مصدومیت بدی که داشت فوتبالم را نابود می‌کرد و خیلی هم طول کشید، برگشتم و در این مدت تمرینات خوب و پرفشاری را انجام دادم. در هفته‌های باقی مانده تمام تلاش خودم را می‌کنم تا آنقدر خوب باشم که اگر راهی بود بتوانم به تیم ملی برسم.» او که در بازی با تراکتور از پست وینگر به خط حمله منتقل شد درباره این بازی گفت:«بازی سنگین اما خوبی بود و تنها نکته بد آن برای ما این بود که نتوانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. هرکاری کردیم نشد و با این مساوی کارمان کمی برای کسب سهمیه سخت‌تر شد. با اینحال امیدوارم لیگ را با خیر و خوشی تمام کنیم. ما خیلی خوب بازی کردیم و در نیمه نخست دو، سه موقعیت صددرصد گلزنی داشتیم که به راحتی از دست دادیم.»

 

امید سینگ که در بازی رفت مقابل ذوب آهن یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و گل سوم را هم به ثمر رساند درباره بازی حساس دور برگشت گفت:«بازی با تیم امیر قلعه نویی بازی سختی است و کار دشواری مقابل این ذوب آهن داریم که تیمی متحول شده نسبت به نیم فصل نخست دارد. ما در این بازی مهم فقط برای سه امتیاز به میدان می‌رویم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم، چون نمی خواهیم کار برای کسب سهمیه به هفته‌های آخر بکشد.» او در این فصل سه گل سه امتیازی برای پارس جنوبی به ثمر رسانده و یکی از امیدهای تارتار برای ادامه مسابقات به شمار می آید. سینگ در این باره گفت:«وقتی گل هایم منجر به پیروزی تیم می شود خوشحالم و چون همه بچه ها زحمت می کشند همیشه گلهایم را به آنها تقدیم می کنم. درست است که بیشتر مهاجمان باید گلزنی کنند؛ اما در تیم ما آقا مهدی از همه خواسته در امر گلزنی مشارکت داشته باشند و توقعش از من بیشتر از بقیه است. بنابراین باید هم بیشتر بدوم و هم بتوانم با گل هایم سرمربی و هواداران و هم تیمی هایم را راضی کنم. امسال یکی از سال های خوب فوتبال من است که امیدوارم ادامه داشته باشد.»

سینگ درباره اینکه پرسپولیس بعد از رقابتی جدی در نیم فصل اول با پارس جنوبی حالا تقریبا قهرمان لیگ برتر است گفت: «اگر پرسپولیس را در جم برده بودیم شاید الان ما باید برای قهرمانی مبارزه می کردیم. ما توجهی به بازی آنها با استقلال نداریم و برای خودمان بازی می‌کنیم، چون کسب سهمیه برای ما مهم‌تر از هرچیزی است. به نظرم با اینکه بازی‌های باقی مانده همه سخت است؛ اما نسبت به دیگر رقبا کار راحت تری در هفته‌های پیش رو داریم.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو