زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۶ -

زمان طلایی آبی‌ها برای تمدید قرار داد شفر

سرمربی آلمانی استقلال با وجود پیشنهاد از الهلال فعلا مذاکره با این تیم را به هفته های آینده موکول کرده است.

سرای نور؛

وینفرد شفر آلمانی یازده مهر ماه با حضور در تهران جانشین علیرضا منصوریان شد تا استقلال بعد از مدت ها یک سرمربی خارجی را در راس کادرفنی خود ببیند.

توفیق رقیب سنتی با برانکو ایوانکوویچ باعث شده بود تا استقلالی ها و افکار عمومی برخلاف گذشته یک گزینه خارجی را برای استقلال انتخاب اصلح بدانند و مدیران استقلال نیز با انتخابی درست و با توجه به شرایط سخت این تیم در جدول رده بندی به سراغ سرمربی کهنه کار آلمانی رفتند که تجربه بین المللی او بیش از هر نکته دیگری جلب توجه می کرد.

حالا در آخرین روزهای زمستان، انتخاب مدیران استقلال در روزهای ابتدایی پاییز تبدیل به مرد محبوب آبی ها شده است. استقلال با او تیمی هجومی در لیگ برتر است و یکی از بهترین خط حمله های لیگ محسوب می شود. آبی ها در آسیا نیز تلاش موفقی برای احیای شخصیت خود داشتند و در دیدار با الریان با یک کامبک در زمین حریف و البته شکست دادن الهلال نشان دادند که تبدیل به تیمی سرحال و مدعی شده اند.

این اتفاقات باعث شده تا حالا تمدید قرارداد وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال، تبدیل به یکی از خواسته های به حق هواداران و افکار عمومی از مدیران استقلال شود. مدیران پرسپولیس چندی پیش با برگزاری چند جلسه مذاکره، قرارداد برانکو را پیش از پایان فصل تمدید کردند و حالا مدیران این باشگاه می توانند با اقدامی مشابه، پیام های مثبت و تاثیر گذاری به رختکن مخابره کنند.

رضا افتخاری چندی پیش اعلام کرده بود که او این موضوع را در دستور کار قرار داده و همانگونه که شفر را به تهران آورد، با او نیز تمدید خواهد کرد و در قرارداد او نیز بندهایی گنجانده است. از سوی دیگر جواد قراب عضو هیات مدیره استقلال نیز روز دوشنبه اعلام کرد که هواداران قرارداد شفر را تمدید شده بدانند.

تمدید قرارداد شفر پیش از پایان سال و در هفته های جاری می تواند عیدی مناسبی به هواداران این تیم باشد و از مدیران استقلال انتظار می رود تا در ادامه با اقدامات موثر و مفید خود، تکلیف رختکن این تیم برای فصل آینده را از همین حالا روشن و مشخص کنند. استقلالی ها مطمئنا در روزهای سخت خرداد و تیر که باید برای جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان قدیمی اقدام کنند، زمان مناسبی برای تمدید قرارداد شفر در اختیار نخواهند داشت. از سوی دیگر در صورتیکه شفر از همین حالا قرارداد خود را تمدید کند، می تواند از همین حالا برای لیست فصل آینده خود به جمع بندی برسد.

سرمربی آلمانی استقلال که پیشینه قابل قبولی در منطقه دارد، با نتیجه گیری در استقلال دوباره به بازار بازگشته و همین حالا دو تیم عربستانی از جمله الهلال نسبت به سرمربی استقلال ابراز علاقه کرده اند؛ اما شفر فعلا مذاکرات را به آخر فصل موکول کرده و فعلا اعلام کرده تا پیش از تعطیلات سال نو قصد دارد روی پرسپولیس و دو دیدار با العین تمرکز کند و به نظر می رسد تعطیلات نوروز زمان طلایی برای تمدید قرارداد این سرمربی خواهد بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ اسفند, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو