زمان انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۴ -

مرکز بسیج اساتید در ۱۷ دانشگاه کشور راه‌اندازی می‌شود

به گزارش سرای نورمحمدرضا بستجانی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی ساختمان بسیج اساتید استان مازندران در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان ساری اظهار کرد: بسیج معجزه انقلاب اسلامی ایران است و این فرمان تاریخی تحول اساسی را از زمان شروع و در آینده در سطح جهان ایجاد می‌کند.

وی تصریح کرد: به برکت بسیج بسیاری از توطئه‌ها در کشور خنثی شد و بسیج با حضور خود در دوران دفاع مقدس و پس از آن به عناوین مختلف توطئه‌های را که بر ضد نظام می‌شد را خنثی می‌کردند.

معاون امور استان‌های سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران به برکت بسیج حفظ خواهد شد.

وی با اعلام اینکه بسیج اساتید در جنگ نرم نقش بسیار اثرگذاری دارد، خاطرنشان کرد: انتظار رهبر انقلاب از اساتید در جنگ نرم بسیار زیاد است.

بستجانی در ادامه با اشاره به توافق وزارت علوم با سازمان بسیج اساتید کشور برای ایجاد ساختمان بسیج اساتید در سطح دانشگاه‌های کشور گفت: وزارت علوم با احداث ساختمان بسیج اساتید و نیز کانون فرهنگی و پرورشی در سطح دانشگاه‌ها موافقت کرد.

وی اضافه کرد: این طرح در ۱۷ دانشگاه کشور آغاز شد و سه دانشگاه سمنان، خراسان‌رضوی و شیراز این ساختمان را به بهره‌برداری رساندند و در سایر دانشگاه‌ها نیز این طرح در حال اجراست.

معاون امور استان‌های سازمان بسیج اساتید کشور در ادامه خاطرنشان کرد: طرح ایجاد ساختمان بسیج اساتید در ۱۴ دانشگاه کشور کلنگ‌زنی شد که طبق برنامه تا پایان سال ۹۵ این ساختمان‌ها به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: منابع مالی این دانشگاه با همکاری وزارت علوم و بسیج تامین می‌شود.

بستجانی ادامه داد: ساختمان بسیج اساتید مازندران در زمینی به مساحت ۵۰۰ مترمربع و ارزش ریالی ۵۰۰ میلیون تومان قرار است تا سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی تاکید کرد: هدف از ایجاد این ساختمان حاکم کردن تفکر بسیجی در سطح دانشگاه‌های کشور است.

منبع:فارس

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ آذر, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو