زمان انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۴ -

سرمربی تیم والیبال کاله:

موفقیت‌های کاله را متعلق به هواداران می‌دانم/بازی بدون تماشاگر مشکل است

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: بخشی از موفقیت‌های کاله مازندران از گذشته تاکنون متعلق به هواداران این تیم است که در هر شرایطی تیم خود را حمایت می‌کنند.

 

به گزارش سرای نور؛بهروز عطایی پس از شکست کاله مازندران مقابل شهرداری ارومیه در سالن بدون تماشاگر اظهار کرد: دو تیم بازی مطلوبی را به نمایش گذاشتند و از عملکرد بازیکنانم رضایت دارم.

وی با اشاره به برگزاری دیدار خانگی کاله مازندران در سالن بدون تماشاگر پیامبر اعظم (ص)، افزود: بخشی از موفقیت‌های کاله مازندران از گذشته تاکنون متعلق به هواداران این تیم است که در هر شرایطی تیم خود را حمایت می‌کردند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اعلام اینکه دو بازی گذشته خانگی کاله مازندران بدون تماشاگر با محرومیت برگزار شد که در آن از حمایت تماشاگران برخوردار نبودیم، تصریح کرد: در بازی سخت همانند شهرداری ارومیه وجود تماشاگران احساس می‌شد البته این تیم برای قهرمانی بسته شده و بازیکنان سرشناس زیادی را در اختیار دارد.

این مربی با اشاره به اینکه شهرداری ارومیه مدعی قهرمانی است، گفت: بازیکنان‌مان بازی خوبی داشتند ولی در ست‌های پایانی با وجود برخی اشتباهات نتوانستیم به بازی برگردیم و نتیجه را واگذار کردیم.

عطایی با تاکید بر اینکه باید با داشته‌های‌مان در زمین ظاهر شویم، بیان کرد: همیشه برای هر تیم آنالیز خاصی داریم البته ارومیه تیم قدرتمندی بود ولی بازیکنان کاله می‌توانستند بهتر از گذشته باشند.

وی گفت: با توجه به آمادگی بازیکنان امیدواریم در بازی‌های آینده بهتر از گذشته ظاهر شویم.

منبع:فارس

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ آذر, ۱۳۹۴

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو