زمان انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵ -

ادامه رسوایی اخلاقی ترامپ؛ مدارک جنجالی بیشتری منتشر شد

یک هفته پس از انتشار فیلم اظهارات رکیک ترامپ، ادعاهای تازه‌ای در مورد وی منتشر شده که سلامت اخلاقی وی را بیش از پیش زیر سوال می‌برد.

به گزارش سرای نور؛ با انتشار ویدئوی اظهارات رکیک «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، به نظر می‌رسد که راه برای دیگر رسانه‌ها جهت انتشار هرآنچه در مورد سوابق اخلاقی وی دارند، باز شده است.

روز چهارشنبه روزنامه نیویورک‌تایمز، شبکه سی‌بی‌اس و پایگاه «دیلی بیست» هریک ادعاهایی را در مورد ترامپ منتشر کرده و صلاحیت اخلاقی وی برای ریاست‌جمهوری را زیر سوال بردند.

در گزارش روزنامه نیویورک‌تایمز، به نقل از دو زن عنوان شده است که ترامپ آن‌ها را به نحو نامتعارفی لمس کرده است.

یکی از این افراد زنی ۷۴ ساله به نام «جسیکا لیدز» است که مدعی است سه دهه قبل ترامپ سعی کرده وی را در یک هواپیما مورد تعرض قرار دهد. مدعی دیگر هم زنی به نام «راشل کروکس» است که می‌گوید در سال ۲۰۰۵  وقتی ۲۲ سال داشته، مورد تعرض بدنی ترامپ قرار گرفته است. هر دو این زنان رفتار زننده ترامپ را با جزئیات شرح داده‌‌اند.

با این حال، «جیسون میلر» سخنگوی ترامپ این ادعاها را به کلی رد کرده و گفته است: «تصور اینکه یکی از معروف‌ترین تجار جهان با چنان سابقه درخشانش در زمینه تقویت جایگاه زنان، کارهایی را که در این گزارش ادعا شده، انجام داده باشد و ضمنا این ادعاها بعد از چند دهه ناگهان یک ماه مانده به انتخابات ظاهر شوند.»

همزمان شبکه هم سی‌بی‌اس هم بخشی از یک برنامه تلویزیونی مربوط به سال ۱۹۹۲ را منتشر کرده که ترامپ در آن صحبتی نامتعارف را در مورد یک دختربچه مطرح می‌کند.

وی خطاب به این دختر ۱۰ ساله که در این برنامه حاضر است، می‌گوید ۱۰ سال دیگر با او رابطه برقرار خواهد کرد.

او سال ۲۰۰۶ هم در مورد دخترش ایوانکا اظهارات مشابهی را مطرح کرده و گفته بود: «اگر ایوانکا دخترم نبود، احتمالا با او قرار می‌گذاشتم.»

سی‌بی‌اس همچنین به اظهارات ترامپ در مورد حضورش در میان زنان نیمه‌عریان هم اشاره کرده و نوشته است که وی در یک فایل صوتی مربوط به یک برنامه رادیویی در سال ۲۰۰۵ با افتخار تعریف می‌کند که چطور به واسطه اینکه مالک محل برگزاری یک برنامه نمایشی است، می‌تواند به اتاق تعویض لباس زنان رفته و بین آن‌ها قدم بزند.

پایگاه دیلی بیست هم در گزارشی به سابقه اظهارات ترامپ پرداخته و نوشته است که او در سال ۱۹۹۲ از «مایک تایسون» بوکسور آمریکایی متهم به تجاوز به یک زن، دفاع کرده و زنی را که مورد تجاوز قرار گرفته بود، مقصر دانسته بود.

منبع:فارس

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۲ مهر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو