زمان انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ -

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید شد

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش تا امروز ۲۵ مهرماه تمدید شد.

به گزارش سرای نور؛  ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که فرصت آن از ۱۸ تا ۲۴ مهر ماه تعیین شده بود به دلیل اصلاحاتی در دفترچه راهنما تمدید شد.

داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام در این آزمون هستند حداکثر می توانند تا پایان روز یکشنبه مورخ ۹۵/۷/۲۵ نسبت‌ به ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام کرده اند می توانند تا تاریخ فوق با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور  و در چارچوب قانون خدمات کشوری تعداد ۱۰ هزار  نفر افراد واجد شرایط که دارای مدرک دانشگاهی هستند و از طریق آزمون کتبی و صلاحیت عمومی، مصاحبه استخدامی و انجام معاینات پزشکی متناسب با نیاز واحدهای آموزشی، به شرط گذراندن موفقیت آمیز دوره مهارت و آموزش که توسط دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برگزار می شود به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می شوند.

بر این اساس استخدام سال ۹۵ بر مبنای نیاز مناطق آموزشی و بومی گزینی است.

در این دوره از استخدام،  تعداد چهار هزار و ۷ زن و پنج هزار و ۹۹۳ مرد جذب می شوند، بر اساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان ملزم به گذراندن دوره یکساله در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی هستند.

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی  مکلفند در آزمون جامع که در پایان دوره آزموشی یکساله برگزار می شود شرکت کرده و گواهی موفقیت در آزمون را کسب کنند.

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز ۲۱ آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ مهر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو