زمان انتشار: ۱ آبان ۱۳۹۵ -

فضای شورای شهر تهران مسموم شده

نایب رئیس شورای شهر تهران در رابطه با حاشیه های اخیر پارلمان شهری تهران گفت: فضای کنونی شورای شهر پایتخت فضای آلوده ای شده است که هر نوع اقدامی برای اصلاحش منتج به برداشت های غلط و سوء بعدی می شود.

به گزارش سرای نور؛ ،مرتضی طلایی با بیان اینکه شرایط کنونی به سمتی می‌رود که مصوبات در برخی مواقع در سایه این رفتارها قرار می‌گیرند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد که تنها باید مدارا کنیم تا مدیریت شهری بتواند از این شرایط عبور کند.

وی با تاکید بر اینکه هرگونه اقدامی برای اصلاح شرایط کنونی منجر به برداشت های سوء می شود، خاطرنشان کرد: به شخصه معتقدم عکس العمل نشان دادن به این شرایط منجر به تشدید فضا می‌شود.

طلایی ادامه داد: در شرایط کنونی کسانی که دل در گرو انقلاب دارند، از ولایت تبعیت می کنند، منافع ملی و امنیت ملی برایشان مهم است و دغدغه نخست شان مردم است، باید در برابر این فضاسازی های مسموم با متانت و صبوری برخورد کنند و از کنار قضایا به آرامی عبور کنند.

نایب رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: عبور با متانت از کنار این فضاسازی‌های مسموم سبب می‌شود که افراد مختلف و به ویژه نمایندگان مردم تهران در شورای شهر اجازه دامن زدن به این قضایا را ندهند و فضای آلوده را تشدید نکنند.

منبع:فارس

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱ آبان, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو