زمان انتشار: ۴ آبان ۱۳۹۵ -

پاسخ وزیر دادگستری در پرونده «پدیده شاندیز» قانع کننده نبود

نائب رئیس اول کمیسیون قضائی از حضور وزیردادگستری در این کمیسیون خبر داد وگفت: پاسخ‌های وزیر دادگستری در رابطه با پدیده شاندیز قانع کننده نبود.

به گزارش سرای نور؛ محمدکاظمی در خصوص حضور وزیر دادگستری در جلسه امروز عصر کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس گفت: چند نفر از نمایندگان پیرامون مسائل قضائی سوالاتی داشتند و به همین منظور حجت الاسلام پورمحمدی در جلسه امروز حضور یافت.

نائب رئیس اول کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس افزود: سوال پورمختار از وزیر دادگستری در رابطه با دادگستری استان همدان، سوال قاضی پور در رابطه باوضعیت پرونده پدیده شاندیز و سوال آقای پژمان فر در رابطه با اجرایی نشدن قانون شوراهای حل اختلاف بود که نمایندگان از پاسخ های حجت السلام پورمحمدی قانع نشدند.

کاظمی به یکی دیگر از سوالات مطرح شده از وزیر دادگستری اشاره وتصریح کرد: سوال شهریاری نماینده زاهدان در رابطه با مسئله قاچاق و عملکرد تعزیرات در زاهدان بود که نمایندگان از پاسخ های وزیر قانع شدند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سوالهایی که بی پاسخ مانده اند به صحن علنی ارسال می شوند یا خیر، گفت: سوالاتی که جنبه ملی داشته باشند به صحن علنی می آید و تشخیص این مسئله به عهده کمیسیون است.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۴ آبان, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو