زمان انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۵ -

محدودیت‌های ترافیکی محور کرج – چالوس اعلام شد

رئیس پلیس‌راه استان البرز محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته را اعلام کرد

به گزارش سرای نور؛ سرهنگ رضا اکبری  با اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج – چالوس، اظهار کرد: تردد خودروها از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز چهارشنبه بیست و ششم آبان ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع می‌شود.

وی در ادامه اضافه کرد: با اعلام مأمورین پلیس‌راه مستقر در محل، تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روز چهارشنبه بیست و ششم آبان ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ اکبری گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز یکشنبه سی‌ام آبان ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

وی همچنین گفت: با اعلام مأمورین پلیس‌راه مستقر در محل، تردد انواع خودرو از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روز یکشنبه سی‌ام آبان ماه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ اکبری گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز چهارشنبه تا ساعت ۶ بامداد روز دوشنبه یکم آذرماه از محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است این محدودیت‌ها برای موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع است.

رئیس پلیس‌راه استان البرز از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز به‌ویژه محور کوهستانی کرج – چالوس را دارند خواست با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۶ آبان, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو