زمان انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۵ -

هدیه دانشجویان به روحانی در ۱۶ آذر/ مراسم روز دانشجو زیر باران!

مراسم روز دانشجو امسال در دانشگاه تهران با حضور رئیس‌جمهور برگزار شد که حاشیه‌هایی به همراه داشت.

به گزارش سرای نور؛ از صبح امروز مراسم روز دانشجو در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار شد که در این مراسم نماینده انجمن اسلامی دانشجویان، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد، نماینده انجمن‌ اسلامی دانشجویان پیروی خط امام (ره)، نماینده دفتر تحکیم وحدت، نماینده کانون‌های فرهنگی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان پیشروی تربیت مدرس، نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، نماینده بسیج دانشجویی، نماینده انجمن‌های علمی دانشجویی، نماینده جنبش عدالتخواه سخنرانی کردند.

در این مراسم عسگرپور نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان دو کتاب «قانون اساسی» و «وصیتنامه امام (ره)» را به رئیس‌جمهور اهدا کرد.

همچنین در این مراسم کلیپی در خصوص حوادث انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، آزادسازی خرمشهر، سخنرانی مقام معظم رهبری در خصوص تولید علم منتشر شد که در ابتدای پخش این کلیپ، دانشجویان با مشاهده تصویر امام خمینی (ره)، اقدام به تشویق در سالن و محوطه خروجی دانشگاه کردند.

دانشجویانی که موفق به حضور در سالن اصلی برگزاری مراسم نشده اند، در حال مشاهده برنامه از خارج از سالن و از طریق ویدئو پروژکتور هستند اما نکته جالب این است که در هنگام برخی سخنرانی ها و شعارها صدای پروژکتور در محوطه کم می شود.

از دیگر حاشیه‌ های این مراسم حضور گسترده دانشجویان در حیاط روبروی تالار فردوسی دانشگاه تهران در زیر باران است.

تعدادی از دانشجویان در حیاط روبروی تالار فردوسی تجمع کرده و در زمان سخنرانی رئیس جمهور پلاکاردهایی با عناوین «حقوقدان ها دانشگاه را پادگان کرده اند»، «هیچ ابرقدرتکی مرد تسخیرش نیست  زن اگر تهمینه و مرد اگر تهمتن است»، «سه سال منت گذاشتن بر سر مردم به خاطر برجام نقض شده مایه شرمساریست»، «جناب دکتر روحانی، عملکرد دولت، انفعال در برابر فرعون های سیاسی و پرورش قارون های اقتصادی»، «دولت، خط تولید تشکل های یک بار مصرف ؟» در دست داشتند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ آذر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو