زمان انتشار: ۲۹ آذر ۱۳۹۵ -

قائم مقام وزیر نفت استعفا داد/زنگنه موافقت کرد

وزیر نفت با استعفای وزیری هامانه قائم مقام این وزارتخانه موافقت کرد.

به گزارش سرای نور؛ با گذشت سه سال از انتصاب سیدکاظم وزیری هامانه وزیر اسبق نفت(دولت نهم)  به عنوان قائم مقام وزیر نفت در دولت یازدهم، وی طی نامه‌ای رسما از ادامه فعالیت در وزارت نفت استعفا داد.

بر این اساس، بیژن زنگنه وزیر نفت امروز با ارسال نامه‌ای به وزیری هامانه ضمن قبول استعفای وی از قائم مقامی وزارت نفت، از تلاش و خدمات سه ساله وی در وزارت نفت تقدیر و تشکر کرد.

زنگنه در این نامه‌ خطاب به سیدکاظم وزیری هامانه آورده است: اکنون که به خواست خود به همکاری اداری با صنعت نفت خاتمه می‌دهید، وظیفه خود می‌داند که از خدمات صمیمانه جنابعالی برای پیشرفت صنعت نفت به ویژه در سال‌های اخیر و از اهتمام جنابعالی برای پیشبرد طرح ستاره خلیج فارس تقدیر و تشکر کنم.

در ادامه نامه وزیر نفت خطاب به قائم مقام مستعفی وزارت نفت آمده است: خدمات و دلسوزی‌های جنابعالی برای صنعت نفت، فراموش ناشدنی است و قطعا این صنعت در آینده نیز کماکان از مشورت‌ها، نظرات و همکاری جنابعالی بهره خواهد گرفت.

به گزارش مهر، آبان ماه ۱۳۹۲ بیژن زنگنه وزیر نفت در حکمی بخشی از اختیارات وزیر نفت در حوزه ستادی و منابع انسانی وزارت نفت را به وزیری هامانه واگذار کرده بود.

مهمترین اختیارات اجرایی واگذاری شده به وزیری هامانه پیگیری امور سرمایه گذاری برای توسعه ظرفیت پالایش نفت با تاکید بر پالایشگاه‌های ستاره خلیج فارس، آبادان، آناهیتا، هرمز و پارس از جایگاه وزیر نفت بود ضمن آنکه اختیاراتی درباره پیگیری امور قراردادی، حقوق و دستمزد، وضعیت استخدام، پیگیری تخلفات کارکنان، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، بازنشستگی و گزینش منابع انسانی وزارت نفت هم به هامانه واگذار شده بود.

هامانه پیش از این عناوین مهندس پروژه در مهندسی و ساختمان نفت، مدیر امور اداری شرکت ملی نفت و عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت، رئیس بررسی و تنظیم هدف ها و خط مشی‌ها در برنامه‌ریزی نفت، معاون مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت، مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی و عضو هیئت مدیره نفتف عضو هیئت مدیره پالایش و پخش نفتی، معاون وزیر نفت در برنامه‌ریزی و پژوهش، عضو هیئت امناء دانشگاه صنعت نفت، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره کالای لندن، معاون وزیر نفت در امور اشتغال و معاون وزیر نفت در امور هماهنگی را در کارنامه کاری خود دارد.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۹ آذر, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو