زمان انتشار: ۳ دی ۱۳۹۵ -

مستحق این قهرمانی بودیم/ ۲ ماه پیش می دانستم نوراللهی می رود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش مستحق قهرمانی در نیم فصل اول بوده است درباره جدایی احمد نوراللهی از این تیم گفت: من دو ماه پیش می دانستم که احمد می خواهد به خدمت برود.

به گزارش سرای نور؛  برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سیاه جامگان در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال؛ گفت: نمی توانم این شادی را به چیزی تشبیه کنم و توضیح بدهم.  از تمام بازیکنانم تشکر می کنم.  آنچه در این بازی زیباتر از همه چیز بود دوستی و وحدت بازیکنان تیم بود. امروز یک نمایش زیبا داشتیم و توانستیم به گل برسیم. تعداد زیادی هم موقعیت گلزنی داشتیم.

وی افزود: همه آنچه که فوتبال را تشکیل می دهند داشتیم. خوشحالم که در انتهای نیم فصل شادی را به هواداران دادیم. برای ما هم که سال نو را جشن می گیریم هدیه زیبایی بود.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: نود دقیقه بازی را در اختیار داشتیم و اجازه ندادیم حریف دروازه ما را تهدید کند. ما انرژی خود را به حریف نشان دادیم. در ادامه کار برای خداداد عزیزی آرزوی موفقیت دارم. طبیعی است که او هم کار زیادی دارد مثل همه ما.

برانکو ادامه داد: ما مستحق این قهرمانی بودیم و در نیم فصل دوم هم با همین قدرت به کارمان ادامه خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: ما عددی را برای قهرمانی در نیم فصل در نظر گرفته بودیم ولی از رقمی که مدنظر داشتیم جلوتر هستیم. باید از امتیازات و بردهایی که داشتیم راضی باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اهدای بازوبند کاپیتانی به احمد نوراللهی با وجود بیانیه باشگاه علیه این بازیکن و امید عالیشاه و اینکه گفته می شود دیرتر از همه متوجه رفتن آنها شده است گفت: من قبل از همه فهمیدم که این بازیکنان می روند. دو ماه پیش بود که نوراللهی گفت می خواهم به سربازی بروم. خدمت سربازی الان برای او یک فرصت است. این بازیکن احتمالا تا ۶ ماه دیگر می تواند برگردد. به خاطر مسوولیت پذیری و غیرتی که احمد به تیم دارد مستحق بازی امروز بود. سیدجلال هم بازوبند را به احمد داد. سیدجلال هم از من سوال کرد که آیا راضی هستم بازوبند را به نوراللهی بدهم که گفتم بله. این خروج موقت احمد از تیم ما است.

برانکو درباره اینکه خودش جدایی احمد را تکذیب کرده بود تصریح کرد: اینها دیگر مسایل خصوصی خود ما بود. احمد صادقانه و حرفه ای با ما برخورد کرد و فرصت هم داشتیم که جایگزین برایش پیدا کنیم.

وی در خصوص باخت هفته قبل به ذوب آهن گفت: می دانیم لیگ طولانی در پیش داریم و به هر حال یک شکست هم باید باشد. حالا این شکست مقابل ذوب آهن رقم خورد در مسابقه ای که ما تیم بهتر بودیم. همیشه نمی شود عالی کار کرد ولی بعد از بازی با ذوب آهن مصمم شدیم. با تمام تبریکات به تیم ذوب آهن باید بگویم ۵۷ درصد مالکیت توپ داشتیم. اما این فوتبال است. لیگ ایران جالب است و نتایجش نامعلوم. هر تیمی می تواند تیم دیگر را شکست بدهد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳ دی, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو