زمان انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۵ -

انگلیس به دنبال ایجاد اخلال در کار ریاست جمهوری ترامپ است

یک دیپلمات ارشد روسی با تاکید بر تمایل ترامپ برای دیدار با پوتین، از تلاش لندن برای ایجاد اخلال در کار ریاست جمهوری ترامپ خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ به نقل از تاس، یک منبع آگاه در سفارت روسیه در لندن ضمن خبر دادن از تمایل «دونالد ترامپ» برای دیدار با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهوری روسیه، گفت که لندن به دنبال ایجاد اخلال در کار ریاست جمهوری «ترامپ» است.

بر اساس این گزارش، این دیپلمات روسی تاکید کرد: تلاش بریتانیا برای ایجاد خلل در کار ریاست جمهوری «ترامپ» که احتمالا آنها به دنبال انجامش هستند بیهوده است.

وی همچنین در واکنش به مقاله هفته نامه سان دی تایمز، چاپ لندن، که در آن از درخواست پوتین برای نشست با ترامپ نوشته شده بود گفت: دونالد ترامپ در نظر دارد تا نشستی با «ولادیمیر پوتین» طی چند هفته نخست ریاست جمهوری خود داشته باشد.

دیپلمات روسی تاکید کرد: «ترامپ» و تیم وی به مقام های بریتانیایی گفته اند که نخستین سفر رسمی آنها برای دیدار با رئیس جمهور روسیه در پایتخت ایسلند انجام خواهد شد.

گفتنی است هفته نامه انگلیسی مذکور مدعی شده بود که «ترامپ» در نظر دارد در دیدار خود با «پوتین» در خصوص مساله اعمال محدودیت ها در تولید تسلیحات با وی سخن بگوید.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۶ دی, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو