زمان انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ -

«خدمت فلسفه وجود ما» در شصت و هشتمین شماره خط حزب الله

شصت و هشتمین شماره از هفته نامه خبری - تبیینی خط حزب الله با سخن هفته در خصوص خدمت به مردم منتشر شد.

به گزارش سرای نور؛ شصت‌ و هشتمین شماره هفته‌نامه خبری-تبیینی خط حزب‌الله با سخن هفته‌ای در خصوص خدمت به مردم؛ با عنوان «خدمت فلسفه وجود ما» منتشر شد.

رهبر انقلاب: «اکنون پس از شبها و روزهای تلخ نگرانی و کاوش، نوبت آن است که یاد فداکاری باشکوه و مظلومانه آتش‌نشانان مؤمن و شجاع ملت ایران ثبت و بزرگ داشته شود و مردانی را که حقاً باید قهرمانان کم‌ادّعا و بااخلاص نامیده شوند همگان بشناسند و درس آنان را در خاطر نگه دارند.»۹۵/۱۱/۱۰

این جملات، طلیعه پیام رهبر انقلاب، ۱۰ روز پس از حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکوی تهران، برای آتش‌نشانان فداکار این حادثه است. پیامی که در آن تعبیر «شهدای خدمت» برای آتش‌نشانان از سوی ایشان استفاده شد: «اینها شهیدان راه خدمت دشوار و انجام وظیفه‌ی پرخطرند و هرگز فراموش نخواهند شد ان‌شاءا …» ۹۵/۱۱/۱۰

همچنین گزارش هفته این شماره با عنوان «گام دوم برای تحقق یک آرمان» به بررسی جایگاه انقلاب اسلامی در دهه چهارم انقلاب اختصاص یافته است.

عکس ویژه این هفته نشریه، تصویری از حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تظاهرات علیه رژیم پهلوی در مشهد، سال ۱۳۵۷ است.

شصت‌ و هشتمین شماره هفته‌نامه خط حزب‌الله به روح پرفتوح شهید علی امینی و همه ۱۶ آتش‌نشان مدفون در قطعه ۵۰ بهشت زهرا تقدیم شده است.

نسخه PDF نشریه در سه نسخه تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر بر روی پایگاه KHAMENEI.IR قرار گرفته است و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیأت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.

 

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ بهمن, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو