زمان انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ -

عمار حکیم وارد اربیل شد

رئیس ائتلاف ملی عراق ظهر امروز به وقت محلی وارد اربیل شد و قرار است با مسئولان اقلیم کردستان عراق درباره موضوعات مختلفی به رایزنی بپردازد.

به گزارش سرای نور؛  به نقل از شبکه السومریه، منابع عراقی اعلام کردند که عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق ظهر امروز به وقت محلی وارد اربیل شد.

به گفته این منابع عمار حکیم در سفر به اربیل طرح حل و فصل مشکلات سیاسی و اتخاذ مواضع مشترک درباره مرحله بعد از داعش را با مسئولان اقلیم کردستان عراق بررسی می کند.

این در حالی است که قبلا یک منبع آگاه اعلام کرد: عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق امروز در راس هیئتی به اقلیم کردستان عراق می رود.

این منبع بیان کرد: عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی عراق در سفر به اقلیم کردستان عراق با مسئولان اقلیم، درباره آخرین رخدادهای سیاسی و اوضاع آوارگان و جنگ ضد داعش گفتگو و رایزنی خواهد کرد.

منبع مذکور که خواست نامش فاش نشود ، بیان کرد: حکیم در این سفر طرح حل و فصل سیاسی را با رهبران اقلیم کردستان مورد رایزنی قرار می دهد.

شایان ذکر است که عمار حکیم طرحی برای حل و فصل سیاسی با هدف کم کردن بحرانهای داخلی و خارجی را  و برای عراق بعد از داعش مطرح کرده است.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ بهمن, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو