زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۵ -

همه ستاره هایی که هرگز کارت قرمز نگرفتند

به بهانه خداحافظی لام از میادین فوتبال در پایان فصل، یوفا گزارشی جالب از ستاره های فوتبال که هرگز کارت قرمز نگرفتند یا تاکنون چنین تجربه ای نداشته اند منتشر کرد.

به گزارش سرای نور؛  فیلیپ لام که انتهای همین فصل با پیراهن بایرن از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد، تاکنون در دوران فوتبالش چه در عرصه ملی و چه باشگاهی کارت قرمز نگرفته است.

هم ردیف با او نام گری لینه کر، ستاره انگلیسی سابق بارسا و تاتنهام نیز دیده می شود که در ۵۶۷ بازی تنها یک کارت زرد دریافت کرد. اینیستا نیز با ۷۵۰ بازی برای بارسا و تیم ملی اسپانیا تاکنون کارت قرمز دریافت نکرده است. نام کریم بنزما و رائول از رئال نیز در این فهرست به چشم می خورد. فوتبال رائول تمام شده ولی بنزما هنوز سال های زیادی را پیش رو دارد.

 

 

 

 

در این فهرست نام هایی چون پلاتینی،گائتانو شیره آ، دیمین داف، مارکو بوده، جورجوس سیدریس، دینوس کوئیس، یان پوپلوهار، گئورگئوس، تانمان، بوسیس، روشتو، کاواشناک و یانوس ایوانو نیز دیده می شود. البته یوفا فراموش کرد که به بازیکنانی چون استنلی متئوس و دیکیسی دین اشاره کند.

 

 

 

 

در گزارش یوفا همچنین از رایان گیگز و لئو مسی نیز یاد شده است. گیگز، اسطوره یونایتدها، در تمام دوران فوتبالش تنها یک کارت قرمز گرفت و مسی نیز تاکنون تنها یک کارت قرمز با پیراهن تیم ملی آرژانتین در کارنامه فوتبالش اش به ثبت رسیده است.

منبع:ورزش۳

 

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ بهمن, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو