زمان انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۵ -

آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی/محدودیت تردد در ۱۴ استان

مرکز کنترل ترافیک از محدودیت تردد در بخش هایی از استان تهران، البرز، مازندران، گیلان، اردبیل، گلستان، سمنان، کردستان، کرمانشاه، کهکیلویه و بویراحمد، هرمزگان، فارس، همدان و بوشهر خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ سرهنگ نادر رحمانی گفت: در حال حاضر بر اساس گزارش های دریافتی در اکثر محورهای استان چهار محال و بختیاری بارش برف مشاهده می شود و تردد در این محورها به کندی صورت می گیرد. همچنین ترافیک نیمه سنگین در باند جنویی آزادراه کرج – قزوین (محدوده پل فردیس تا مهرویلا) اعلام شده است.

وی افزود: همچنین در حال حاضر ۱۰ محور مواصلاتی در کشور مسدود است که این محورها شامل محور کرج – چالوس روزهای شنبه، یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه از ساعت ۲۰:۰۰ تا ۰۵:۳۰ روز بعد تا تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال ۹۵ به علت ایمن سازی تونل امیرکبیر.

همچنین در استان های تهران و البرز، محور شمشک – دیزین، استان های گیلان و اردبیل محور پونل – خلخال، محور اولنگ – شاهرود در استان های گلستان و سمنان، استان های کردستان و کرمانشاه، محور سرو آباد – پاوه و استان کهکیلویه و بویراحمد، محور سی سخت – پادنا مسدود است.

رحمانی ادامه داد: در استان هرمزگان، محورهای بندر لنگه به بندرعباس، محور لنگه – بستک، استان فارس شمال، محور شیراز – جهرم، استان همدان، محور فرعی گنجنامه – تویسرکان، استان بوشهر، محور برازجان – گناوه ( پل قدیم) از دوم اسفند ۹۵ به مدت ۱۰ روز از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۶:۰۰ از روستای آبپخش تا روستای کلل – جهت ترمیم پل و لایروبی سیلاب مسدود است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

منبع:مهر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ اسفند, ۱۳۹۵

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو