زمان انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۵ -

حمله دوباره ترامپ به یک رسانه آمریکائی:

«نیویورک تایمز» برای نجات آبرویِ از دست رفته اش تبلیغ کرده است!

رئیس جمهور آمریکا با انتشار یک پیام توئیتری اعلام کرد: «نیویورک تایمز» برای نجات آبرویِ از دست رفته اش تبلیغ (حقیقت) کرده است؛ گزارش دهی صحیح و منصفانه را هم امتحان کنید!

به گزارش سرای نور؛ «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا با انتشار یک پیام توئیتری بار دیگر به رسانه های منتقد خود حمله ور شد.

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا در این باره نوشت: نیویورک تایمز مغلوب برای اولین بار است که به انتشار تبلیغاتی با هدف نجات آبرویِ از دست رفته خود مبادرت نموده است.

وی در ادامه این توئیت اعلام کرد: گزارش دهی صحیح و منصفانه را هم امتحان کنید!

لازم به ذکر است، کنایه ترامپ به نیویورک تایمز مربوط به تبلیغات این روزنامه درباره «حقیقت» است؛ موضوعی که ترامپ بارها و بارها رسانه ها و به ویژه این روزنامه را به کتمان آن متهم کرده و مکرراً در این راستا به رسانه ها حمله ور شده بود.

حملات ترامپ علیه رسانه های مذکور تازگی ندارد؛ هفته پیش نیز رئیس جمهور آمریکا در پیامی خطاب به شبکه تلویزیونی «سی اِن اِن» گفته بود: «سی اِن اِن» زمانی که «برنی سندرز» از واژه خبرهای جعلی در توصیف این شبکه استفاده کرد، سخنان وی را قطع کردند. «سی اِن اِن» سپس اعلام کرد که این رویداد به دلیل مشکلات فنی به وقوع پیوسته است!

لازم به ذکر است، ترامپ چه در جریان انتخابات ریاست جمهوری هشتم نوامبر سال ۲۰۱۶ این کشور و چه پس از پیروزی خود به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا تهدید کرده بود که با رسانه هایی که به ادعای وی اخبار جعلی را علیه او منتشر کردند، به مقابله خواهد پرداخت.

گفتنی است، «دونالد ترامپ» پس از مراسم تحلیف خود در اظهاراتی، رسانه های این کشور را به عدم  صداقت در بازتاب حضور جمعیتی که برای مراسم تحلیف وی به واشنگتن دی سی آمده بودند، متهم کرد.

به گفته ترامپ، طول جمعیتی که برای شنیدن سخنرانی وی آمده بودند از جایگاه تعیین شده در مقابل کنگره آمریکا تا بنای یاد بود «جرج واشنگتن» می رسیده حال آنکه دوربین و قلم رسانه ها سعی به کوچک نمایی این مسئله داشته اند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۸ اسفند, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو