زمان انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ -

تذکر کتبی ۱۵ نماینده مجلس به وزیر کشور برای عزل استاندار

۱۵ نماینده در تذکری به وزیر کشور خواستار برکناری و عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی شدند.

به گزارش سرای نور؛ در پایان جلسه علنی روز یکشنبه  تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۲۲ اسفندماه ۹۵۵) از سوی هیأت رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

رضا شیران، محمدحسین حسین‌زاده بحرینی،‌ علی‌اصغر یوسف‌نژاد و اکبر رنجبرزاده نمایندگان مشهد، ساری و  اسدآباد به وزیر نفت در مورد افزایش قیمت گاز مصرفی خانگی علی‌رغم ممنوعیت افزایش قیمت حامل‌های انرژی (گاز) تذکر دادند.

محمدرضا امیرحسن‌خانی نماینده مردم طبس به وزیر کشور ضرورت توجه جدی به دغدغه‌های نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی و ائمه محترم جمعه و جماعات و روحانیت استان را متذکر شد.

محمدجواد ابطحی، فرهاد فلاحتی و نظر افضلی،‌ احمد سالک و سید جواد ساداتی‌نژاد در تذکری به وزیر کشور خواستار برکناری و عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی شدند.

یحیی کمالی‌پور نماینده مردم جیرفت در تذکری به وزیر صنعت عنوان کرد ضعف توان مدیریتی و نظارتی باعث فلج شدن بخش صنعت، معدن و تجارت شده است.

۱۵ نماینده در تذکری به وزیر کشور خواستار برکناری و عزل فوری استاندار خراسان جنوبی به علت عدم پایبندی به موازین شرعی شدند.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۲ اسفند, ۱۳۹۵

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو