زمان انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ -

اجرای طرح انتظامی و ترافیکی ویژه روز طبیعت از ۵ بامداد

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال از کاهش ۸ درصدی کشته‌های سرصحنه تصادفات رانندگی طرح نوروزی تا کنون خبر داد.

به گزارش سرای نور؛ سردار سرتیپ دکتر اسکندر مومنی روز شنبه گفت: برابر آخرین آمارها استان‌های مازندران، گیلان، قم،  فارس، خراسان رضوی و خوزستان پرترددترین استان‌ها در نوروز امسال بودند.

وی با اشاره به افزایش ۱۵ درصدی ترددهای جاده‌ای در نوروز امسال گفت: علی‌رغم افزایش حجم ترددها و بارش نزولات آسمانی، ۸ درصد کشته‌های سر صحنه تصادفات در نوروز امسال کاهش یافت.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه تصادفات رانندگی در موج دوم سفرهای نوروزی کاهش بیشتری داشته است و رانندگان بیشتر رعایت کردند تصریح کرد: تا کنون حدود ۷۰ درصد مسافران نوروزی به مبادی اولیه بازگشته‌اند و بخشی از مسافرانی که هنوز بازنگشته‌اند، فردا و بخشی نیز روز ۱۴ فروردین باز می‌گردند که بر این اساس طرح نورزی پلیس تا ۱۵ فروردین و بازگشت کامل مسافران ادامه خواهد داشت.

وی از بهبود شاخص‌های امنیتی در نوروز امسال خبر داد و گفت: سرقت‌ها و جرایم مهم مانند سرقت مسلحانه، سرقت خودرو و سرقت منزل کاهش قابل توجهی داشته است.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به روز طبیعت گفت: فردا حوزه درونشهری پلیس راهور بسیار پرکارتر از حوزه جاده‌ای است و بر این اساس طرح انتظامی و ترافیکی ویژه روز طبیعت از ۵ صبح فردا در سراسر کشور اجرا می‌شود.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۱۲ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو