زمان انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ -

روحانی هزینه اداره کشور را بالا برد/ تورم واقعی بالا رفته است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در خصوص ادعای کاهش تورم گفت: اگر تورم پایین بیاید اول نرخ سود بانکی پایین می آید ولی اکنون بالا رفته و این یعنی تورم بالا رفته است.

به گزارش سرای نور؛ محمد غرضی پس از ثبت نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به خبرنگاران گفت: مردم را در اداره کشور سهیم می کنم، روشهایی که در حال حاضر در کشور اعمال می شود این است که گروههای سیاسی چپ و راست مدام با هم درگیر بودند، دست در جیب فقرا کردند.

غرضی ادامه داد: شعار من این است که چپ ها نمی توانند دولت را نگه دارند و راست ها نمی توانند ملت را نگه دارند، باید به ملت تکیه و رضایت آنها را جلب کرد.

وی گفت: بیکاری از حمله صدام بدتر است.

غرضی افزود: من قطعاً پیروز انتخابات می شوم، حرف های من حتی یک نفر مخالف ندارد به جز گروه هایی که انتخابات در دستشان است، در دوره قبل من در اکثر استانها نفر دوم بودم.

این نامزد انتخابات ادامه داد: من هستم. شنیدم آقای روحانی گفتند من در مناظرات شرکت نمی کنم امیدوارم اشتباه باشد، نظر من نسبت به صدا و سیما این است که فاصله بین مردم و کاندیداها را کم کند.

غرضی افزود: من هرگز با کسی رقابت نمی کنم.

وی. گفت: آقای روحانی فقط ۳ درصد رأی داشت آقای هاشمی رفت پشت وی و رأی هایش ۵۰ درصد شد که امیدوارم درست آرا را شمرده باشند. آقای روحانی ظرف ۴ سال هزینه کشور را بالا بردند و بعید است با روش قبلی رأی ملت را کسب کنند، با شعارهای گذشته نمی شود آرا را کسب کرد باید روش خود را عوض کند.

غرضی گفت: احمدی نژاد خود را به عنوان جایگزین در نظام اسلامی معرفی می کند و دشمنان داخلی و خارجی انقلاب را متوجه خود می کند، باید وزن سیاسی وی مشخص شود تا ۱۵ سال دیگر خطرناک نشود.

این نامزد انتخاباتی افزود: به کرملین توصیه می کنم دست از ترس از اروپا بردارند به خاطر روسیه است که آمریکا صد سال است که از اروپا حمایت می کند. برجام نتیجه اقتدار سیاسی ملت ایران بود، آمریکایی ها به ما احتیاج داشتند که این توافق را انجام داد، برجام پابرجاست و کسی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اصلاح طلب هستید افزود: ابدا اصلاح طلب نیستم.

غرض در خصوص برنامه هایش اظهارداشت: برنامه ام این است که مردم را قانع کنم تبار شناسی دولت مهمتر از تبار شناسی احزاب و گروهها است.

وی ادامه داد: دولت بیش از درآمدش نباید هزینه کند.

غرضی در خصوص ادعای کاهش تورم گفت: اگر تورم پایین بیاید اول نرخ سود بانکی پایین می آید ولی اکنون بالا رفته و این یعنی تورم بالا رفته است.

منبع:مهر

زمان انتشار: ۲۴ فروردین, ۱۳۹۶

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو