زمان انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

رسا به احتمال قطع به یقین، فردا نمی تواند از نیمار در ال کلاسیکو استفاده کند.

گزینه های جانشینی نیمار در ال کلاسیکو

رسا به احتمال قطع به یقین، فردا نمی تواند از نیمار در ال کلاسیکو استفاده کند.

سرای نور؛با محرومیت سه جلسه ای نیمار و رد فرجام خواهی های بارسلونا، به نظر می رسد که لوئیس انریکه فردا باید بدون فوق ستاره برزیلی خود تیمش را به مصاف رئال بفرستد.

سرمربی بارسا برای پر کردن جای خالی نیمار، گزینه های درجه یکی در اختیار ندارد و احتمالا با تغییر سیستم سعی در پر کردن این خلا خواهد داشت.

 

 

 

 

آردا توران و آلکاسر، بازیکنانی هستند که معمولا به عنوان جانشین نیمار در روزهای غیبت او مورد استفاده قرار می گرفتند ولی اولی پس از چند هفته مصدومیت، شرایط چندان خوبی ندارد و دومی هم بعید به نظر می رسد مورد اعتماد انریکه برای چنین دیدار بزرگی قرار بگیرد.

 

انریکه برای بازی فردا می تواند تیمش را با سیستم ۱-۱-۴-۱-۳ به زمین بفرستد؛ با ماسکرانو، اومتیتی و پیکه در دفاع، سرجی روبرتو، راکیتیچ، اینیستا و بوسکتس در میانه زمین، مسی جلوی هافبک ها و سوارز نیز در نوک حمله. با این سیستم بارسا می تواند مانع نفوذهای خطرناک کارواخال و مارسلو شده یا حداقل درصد آن را کاهش دهد. در این سیستم، ژوردی آلبا نیمکت نشین می شود.

 

 

 

 

ممکن است سرمربی بارسا از سیستم همیشگی خود یعنی ۳-۳-۴ استفاده کند که در این صورت ماسکرانو به نیمکت دخیره ها تبعید شده و ترکیب اینگونه خواهد شد: اومتیتی،پیکه، آلبا و سرجی روبرتو در دفاع، بوسکتس، راکیتیچ و گومس در میانه زمین و مسی، سوارز و اینیستا نیز در خط حمله.

اینیستا با حضور در این پست بیگانه نیست. او سال ۲۰۱۴ در برنابئو برابر رئال در خط حمله به میدان رفت؛ یک گل بسیار زیبا به ثمر رساند و یک پنالتی هم از ژابی گرفت؛ در دیداری که به برتری ۳-۴ بارسلونا ختم شد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو