زمان انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

بمب جنجالی نقل و انتقالات پاسخ پیشنهاد استقلال را داد

لی پوش پیشین پرسپولیس به پیشنهاد استقلال پاسخ منفی داد.

سرای نور؛ در شرایطی که بحث حضور رامین رضاییان در استقلال طی روزهای گذشته جدی تر از هر زمان دیگری مطرح شده است،این بازیکن در حال مشورت و رایزنی با برخی مربیان سابق خود هست.

در این میان،رضاییان با حمید استیلی که سرمربی او در راه آهن بود و رابطه نزدیکی با این مربی دارد طی روزهای گذشته در چند نوبت گفت و گو و مشورت کرده است.

سرمربی راه آهن در این باره اظهار داشت:رضاییان در حال حاضر تمرینات اختصاصی اش را با قدرت تمام انجام می دهد.او می خواهد در شرایطی که از تمرینات تیمی به دور است،با تمرینات اختصاصی آمادگی اش را حفظ کند.

وی ادامه داد:واقعیت این است که رضاییان درباره پیشنهادی که پیرامون حضورش در استقلال مطرح شده هم با من مشورت کرد.هر چند او گفت که نمی خواهد به استقلال برود و به همین دلیل پیوستن این بازیکن به جمع آبی پوشان منتفی شد.رامین معتقد است که باید در یک فضای آرام و بدون حاشیه به کارش ادامه بدهد.

استیلی افزود:من فکر می کنم مقصد رضاییان در نهایت اروپا خواهد بود.هر چند که خبر دارم او پیشنهاداتی هم از حوزه خلیج فارس دریافت کرده است.با این وجود تصمیم گیری نهایی را به هفته های آینده موکول کرده است./ر

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو