زمان انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

استاندار مازندران:

افردی که ساخت‌وساز غیرمجاز را اطلاع دهند جایزه دریافت می‎کنند

استاندار مازندران گفت: اگر فردی اخبار ساخت‌وساز غیرمجاز را به ما اطلاع دهد جایزه دریافت می‎کند و بنده به صراحت این موضوع را مطرح می‎کنم.

به گزارش خبرنگار سرای نور،ربیع فلاح‌جلودار در همایش ملی روز معماری در بابلسر با تبریک روز معمار، اظهار کرد: مازندران یکی از استان‌های خاص به لحاظ زیست‌محیطی است.

وی افزود: مازندران یکی از استان‌های تأثیرگذار در تأمین امنیت غذایی کشور است.

استاندار مازندران با اعلام اینکه آنچه که امروز در استان باید مورد توجه قرار گیرد، حفظ عرصه‌های با ارزش استان است، گفت: به جهت اهمیت استان نباید اجازه ساخت‌وساز نامناسب در استان داده شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: براساس بی‎توجهی صورت گرفته در گذشته شاهد ساخت‌وسازهای نامناسب در استان بودیم و امروز به لحاظ زیست‌محیطی و زیرساختی با مشکلات جدی مواجه شدیم.

 

 

فلاح‌جلودار با اعلام اینکه در این دولت همه همت برای جلوگیری از ساخت‌وساز غیرمجاز در مازندران انجام شد، اضافه کرد: در این حوزه بسیار موفق بودیم، تا جایی که هیچ‌گونه ساخت‌وساز غیرمجاز در عرصه‌های مدنظر قانون انجام نشد.

وی یادآور شد: اگر فردی اخبار ساخت‌وساز غیرمجاز را به ما اطلاع دهد جایزه دریافت می‎کند و بنده از این تریبون به صراحت این موضوع را مطرح می‎کنم.

استاندار مازندران بیان کرد: جلوگیری از ساخت‌وساز غیر مجاز به همت همه دستگاه‌های استان انجام شد.

این مسؤول با اعلام اینکه مشکلات استان در حوزه ساخت‌وساز باید در نشست‌های کارشناسی مطرح شود، افزود: دغدغه‌ها و نظرات موردنظر در استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

فلاح‌جلودار در پایان گفت: طرح بومی‌سازی برخی از بناهای مناسب و قدیمی در استان در دستور کار قرار گیرد و علاقمند هستیم که این موضوع به شدت پیگیری و اجرایی شود و انتظار داریم که نظام مهندسی کمک‌کار دولت باشد.

منبع:بلاغ

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو