زمان انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

تصادف مرگبار کامیون با پراید در بزرگراه آزادگان

برخورد شدید کامیون با خودرو سواری در بزرگراه آزادگان، موجب مصدومیت و مرگ مرد و زنی جوان شد.

سرای نور؛در تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید یک دستگاه کامیون و یک دستگاه خودرو سواری، نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۷ بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۶:۳۲ صبح امروز خود را به بزرگراه آزادگان(مسیر غرب به شرق)، حوالی بلوار الغدیر رساندند.

علیرضا فولادی افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران دراین مورد گفت: یک دستگاه خودرو سواری پراید به علت نقص فنی در حاشیه بزرگراه متوقف بود که ناگهان یک دستگاه کامیون به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب خودرو سواری برخورد کرد.

وی افزود: براثر شدت این برخورد، خودرو سواری به قسمت سرعت بزرگراه پرتاب شده و هر دو سرنشین این وسیله نقلیه در میان آهن پاره های اتاقک متلاشی شده ی آن، گرفتار شدند.

افسر آماده منطقه چهار عملیات درادامه تصریح کرد: آتش نشانان بی درنگ با قرار دادن علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق هر دو خودرو، محل حادثه را ایمن سازی کردند و پس از رفع نشتی بنزین خودرو سواری، با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نجات مشغول امدادرسانی به سرنشینان خودرو پراید شدند.

فولادی اضافه کرد: نیروهای عملیاتی در زمانی کوتاه هردو سرنشین خودرو سواری شامل یک مرد ۳۰ ساله و یک زن ۳۲ ساله که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بودند را از داخل اتاقک در هم پیچیده این وسیله نقلیه خارج کرده و برای انجام معاینات پزشکی تحویل امدادگران اورژانس حضر در صحنه تصادف دادند.

گفتنی است؛ متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی از سوی عوامل اورژانس مشخص شد زن جوان براثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده و مرد جوان هم به سختی مجروح شده است که مصدوم بی درنگ به وسیله خودرو آمبولانس به مرکز درمانی انتقال یافت.

علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو