زمان انتشار: ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

غیبت نادر برانکو در نشست مطبوعاتی

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس برای اولین مرتبه از زمان حضورش در فوتبال ایران، حضور در نشست خبری در تهران را از دست داد.

سرای نور ؛معمولا در فوتبال ایران کنفرانس های مطبوعاتی پیش از بازی ها زیاد جدی گرفته نمی شود و بسیاری از مربیان سعی می کنند تا حد امکان از حضور در آن سرباز بزنند.
به عنوان نمونه در همین هفته که روز آینده قرار است مسابقات آن برگزار شود، تاکنون چند کنفرانس به دلیل عدم تمایل مربیان و اولویت دادن برنامه های دیگر لغو شده است. منصوریان به کنفرانس مشهد نرسیده است و تبریزی ها به دلیل عدم پاسخگویی مسئولان سیاه جامگان از لغو کنفرانس خبر داده اند. مجتبی حسینی سرمربی ذوب آهن هم به دلیل تاخیر در پرواز نمی تواند پیش از دیدار حساس تیمش پاسخگوی رسانه ها باشد. اما نکته این است که این اتفاقات برای اولین هفته نیست که رخ می دهد و بارها شاهد غیبت مربیان در کنفرانس های خبری بوده ایم، به گونه ای که در برخی مواقع فکر می کنیم برنامه ریزی ها طوری صورت می گیرد که بهانه ای برای عدم حضور در کنفرانس ایجاد شود.
اما هفته بیست و نهم مسابقات اتفاق نادر دیگری هم داشت و برای اولین بار برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به دلیل اینکه تمرینات تیمش در تهران با زمان کنفرانس تداخل داشته از حضور در آن امتناع کرد، تا پس از دو سال و نیم حضور  در فوتبال ایران،اولین کنفرانس خبری خود را در تهران از دست بدهد.
پرسپولیس قهرمانی خود را سه هفته پیش از اتمام بازی ها مسجل کرده و در مقابل پدیده هم جام قهرمانی را بالای سر برد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو