زمان انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

عموری بهترین بازیکن جهان عرب شد

در نظرسنجی که توسط یکی از سایت های معتبر عرب زبان انجام شد ستاره تیم ملی امارات و باشگاه العین گوی سبقت را از بازیکنان عرب سرشناس دیگر ربود.

سرای نور؛

عمر عبدالرحمان ستاره تیم ملی امارات و باشگاه العین امارات در نظرسنجی انتخاب بهترین بازیکن عرب فصل گذشته فوتبال دنیا گوی سبقت را از سایر رقبا ربود و عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۶-۲۰۱۷ را به خود اختصاص داد.
سایت CNN عرب از چند روز پیش در نظرسنجی از مخاطبان خود اقدام به انتخاب بهترین بازیکن عرب یک فصل گذشته دنیا کرد که در این نظرسنجی مخاطبان این سایت معتبر عمر عبدالرحمان را به عنوان چهره طلایی انتخاب و معرفی کردند. عموری که مرد سال آسیا در ۲۰۱۶ نیز انتخاب شد با ۴۳% آرا اول شد و بعد از این بازیکن عمر السوما مهاجم دورگه سوئدی- سوریه ای باشگاه الاهلی عربستان با ۳۷% دوم شد.

 


محمدصلاح ستاره تیم ملی مصر با ۱۱% و ریاض محرض ستاره مراکشی باشگاه لستر سیتی با ۹% در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند تا اتفاق جالبی در دنیای فوتبال کشورهای عربی رخ بدهد. عمرعبدالرحمان در واکنش به انتخاب شدن از سوی طرفداران به سایت CNN گفت:« واقعا از طرفدارانی که به من رای دادند سپاسگزارم و خوشحالم که این عنوان را کسب کردم. از الان وظیفه دشوارتری روی دوش دارم و باید به اعتماد طرفداران بیشتر از گذشته پاسخ مثبت بدهم».

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو