زمان انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

پدیده مشهد، پدیده لیگ می‌شود؟

شاگردان مهاجری روز شنبه در دیدار ماقبل پایانی خود از استقلال تهران پذیرایی می کنند، آنها که پیش از دیدار برابر پرسپولیس به شش پیروزی پیاپی دست پیدا کرده بودند در این بازی به دنبال صعود دوباره خود هستند. ​​​​​​​

سرای نور؛

تیم پدیده مشهد که در میانه های لیگ با مشکلاتی مواجه شده بود و از اوضاع مناسبی بهره نمی برد، به یکباره زیر و رو شد و توانست بازی های خوبی به نمایش بگذارد، بازی هایی که هم ماندن آنها را در لیگ برتر به تثبیت رساند و هم باعث شد تا رضا مهاجری و شاگردانش نشان دهند تیمی زهردار هستند که نباید آنها را دست کم گرفت.

 

مشهدی ها که در بازی هفته قبل، یعنی دیدار قهرمانی پرسپولیسی ها در تهران با ۴ گل اسیر این تیم شدند پیش از آن در شش بازی پیاپی اعجاب آور عمل کردند و توانستند به شش پیروزی پیاپی دست پیدا کنند، آنها اکنون مصر هستند تا بردهایی که در برابر صنعت نفت آبادان، گسترش فولاد تبریز، پیکان تهران، صبای قم، ماشین سازی و تراکتورسازی تبریز به دست آوردند را دوباره آغاز کنند و در دو بازی پایانی لیگ نیز بر تعداد امتیازات خود بیفزایند.

 

پدیده در حالی روز شنبه و از ساعت ۱۸ دربرابر آبی پوشان پایتخت قرار می گیرد که دیدار رفت در مقابل این تیم را با نتیجه یک بر صفر واگذار کرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۹ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو