زمان انتشار: ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ -

رحمانی: آقای اژدری‌زاده چشمهایتان را باز کنید

رحمانی می گوید روز گذشته می توانستند با اختلاف بیشتری برابر صنعت نفت آبادان در دربی پیروز بشوند.

سرای نور؛

بختیار رحمانی در گفت و گو با خبرنگار ما درباره بازی با صنعت نفت آبادان گفت: خدارا شکر خیلی خوب بازی را  شروع کردیم و از همان اول بازی تیم حریف را پرس کردیم و به هدفمان که زدن گل بود رسیدیم، البته دیروز می توانستیم گل های بیشتری بزنیم اما نشد و خوشحال هستیم که با همان یک گل توانستیم سه امتیاز مهم و شیرین را بدست بیاوریم.

 

هافبک تیم فولاد خوزستان درمورد گلزنی نیز افزود: درباره گلی که زدم چیز خاصی برای گفتن ندارم تنها اینکه تلاش همه بچه ها بود که من فقط ضربه نهایی را زدم، ما روز گذشته واقعا یک تیم بودیم و تا انتهای بازی پشت هم ایستادیم.

 

رحمانی در ادامه نیز درباره خوشحالی نکردنش بعد از گل، گفت: صنعت نفت تیم هم استانی است و من ترجیح دادم که به احترام آنها خوشحالی نکنم. نمی دانم درباره هواداران نفت چه بگویم، وقتی به اهواز می ایند هواداران ما با گل و شیرینی به پیشوازشان می روند اما از ما با فحش و سنگ پذیرایی می کنند، امیدوارم از دفعات بعدی به هم احترام بگذاریم.

 

بازیکن باتجربه فولاد درباره جرایم اخیر تیمشان نیز افزود: من تنها یک چیز به آقای اژدری زاده می گویم که آقای اژدری چشم هایتان را باز کنید، من خیلی چیز ها را با ایشان در میان گذاشته ام. تیم ما به زمان نیاز دارد و باید بهترین پاداش ها را به تیم ما بدهند، وقتی بومی گرایی می کنی و بازیکن جوان میگیری برای نتیجه گرفتن کمی انتظار باید بکشی تا بتوانی به چیزهای مورد نظر برسید. ۲ بازی تا پایان لیگ باقی مانده اما می گویند تیم جریمه شده است، بیش تر از این بهتر است حرفی نزنم اما شک ندارم کسی جریمه نمی شود چرا که آقای اژدری زاده و هیات مدیره با تمام وجود پشت این بچه ها هستند و دوست دارند که تیم با بهترین شکل وارد مسابقات بشود.
وی درباره ساسان انصاری نیز افزود: ساسان تا همین جا بهترین بازیکن لیگ بود و هست، همه بچه ها با تمام وجود دوست داشتیم بهش کمک کنیم که به هدفش برسد اما یک سری مسائل مانع از آن شد. صحنه ای که انصاری کارت زرد اول را گرفت به هیچ وجه درست نبود اما به هر حال برای ساسان بهترین ها را آرزو می کنم، می دانم که خیلی ناراحت شده اما تا همینجا خیلی مسائل را به خیلی ها اثبات کرد.

 

بختیار رحمانی در انتها گفت: ما یک بازی مهم دیگر با پیکان داریم و هر جور شده باید آن  بازی را پیروز شویم، امیدوارم هواداران به ورزشگاه بیایند و از تیم ما حمایت کنند تا سه امتیاز انتهای لیگ را به آنها هدیه کنیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو