زمان انتشار: ۶ خرداد ۱۳۹۶ -

جعفری: بازگشت به سپاهان آرزوی من بود

حسن جعفری در اولین گفتگوی خود پس از بازگشت به سپاهان از علاقه خود طی این سال ها و اهدافش برای رسیدن به تیم سابقش گفته است.

سرای نور؛حسن جعفری مدافع فصل گذشته تیم پدیده امروز با قراردادی سه ساله به تیم سابق خود سپاهان بازگشت و در اولین گفتگوی خود با رسانه باشگاه سپاهان در مورد بازگشتش به تیم سابقش گفت: خیلی خوشحالم که به تیم سابقم برگشتم. من در مکتب سپاهان بزرگ شدم و در تمام رده های سپاهان نوجوانان، جوانان، امید قهرمانی دارم. سه چهار سال از سپاهان دور بودم هر چند دوست نداشتم بروم؛ به هر حال تقدیر بود ولی خدا را شکر می کنم که برگشتم و امیدوارم محبوبم را کمک کنم و حالا حالا اینجا بمانم.
حسن جعفری در پاسخ به سوالی در مورد علاقه کرانچار به او و همینطور بازگشت به سپاهان پس از سال ها ادامه داد: خوب باعث افتخار است که مربی بزرگی مثل کرانچار به من علاقه دارد و من هم تمام تلاش و هدفم این است که بهترین عملکردم را نشان دهم. هواداران هم بدانند که نسبت به قبل هم تجربه های بیشتری دارم و هم به پختگی لازم رسیدم. ضمن اینکه حالا بیشتر قدر سپاهان را می دانم؛ می دانم کجا بوده ام و کجا می آیم.
وی ادامه می دهد: این سه سالی که نبودم در سال اول با فولاد قهرمان شدیم ولی یک درصد نسبت به قهرمانی که با سپاهان داشتم به من نچسبید. چون آدم وقتی دلش جای دیگر باشد زیاد لذت نمی برد. سال های بعد را هم در ملوان و پدیده بودم ودر تمام این سال ها به این فکر می کردم که طوری کار کنم که دوباره به سپاهان برگردم. در این سال ها هدف اولم سپاهان بود و بعد تیم ملی. شاید خیلی ها برعکس این فکر کنند ولی خدا شاهده من دنبال این بودم که اول به سپاهان برسم و پس از آن تیم ملی.
حسن جعفری در پایان خطاب به هواداران سپاهان بیان کرد: هواداران سپاهان را خیلی دوست دارم؛ لطف آنها همیشه شامل حال من بوده، چه زمانی که در سپاهان بودم و چه زمانی که در تیم های دیگر بودم و از سپاهان دور بودم. به هواداران قول می دهم که بهترین عملکردم را برای سپاهان انجام دهم و سپاهان بار دیگر به روزهای اوجش بازگردد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۶ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو