زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۶ -

بازتاب حضور پرسپولیسی‌ها در قطر و بازگشت العربی

رسانه های قطری امروز طی مطالب جداگانه ای آغاز تمرین قطری ها، حضور پرسپولیسی ها در قطر و بازگشت العربی به تمرینات لخویا را مورد بررسی قرار دادند. ​​​​​​​

سرای نور؛روزنامه الشرق در رابطه با اوضاع کنونی لخویا می نویسد: تیم لخویا که باید سه شنبه شب در ورزشگاه جاسم بن حمد در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیسی ها قرار بگیرد از روز پیش تمرینات خود را پس از استراحتی ۲۴ ساعته از سر گرفت.

 

در قسمت اول این تمرین بازیکنان به تمرینات بدنی پرداختند و در بخش دوم نیز فوتبالی درون تیمی در فضایی به اندازه نصف زمین فوتبال پرداختند.

 

مهمترین نکته تمرینی لخویا بازگشت یوسف العربی ستاره مصدوم این تیم بود، که به دلیل عمل جراحی از ناحیه شانه چند ماه از میادین دور بود دوباره به جمع بازیکنان این تیم اضافه شد تا در صورت رسیدن به شرایط بازی در دیدار برابر پرسپولیس به میدان برود. او در این تمرین به صورت انفرادی تمرین کرد.

 

 

تمرین اصلی لخویا برای آماده سازی امروز است که این تیم تاکتیک های نهایی خود را برای حضور در دیدار برگشت یک هشتم لیگ قهرمانان اتخاذ خواهد کرد، خانگی بودن دیدار برابر پرسپولیس شانس بزرگ تیم لخویا است که می تواند به کمک این تیم بیاید.

 

این روزنامه می نویسد لخویا در این بازی از دقیقه یک با جدیت کار خود را آغاز خواهد کرد، بلماضی از دیدار رفت درس هایی گرفت که قطعا در بازی برگشت به کار این تیم خواهد آمد، دیداری که نتیجه نهایی برای صعود از مرحله یک هشتم در آن رقم خواهد خورد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو