زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۶ -

کمالوند: نفتی‌ها منتظر خبرهای خوب باشند

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام کرد در روزهای آینده بازیکنان مطرح دیگری به عضویت این تیم در خواهند آمد.

سرای نور؛تیم نفت آبادان پس از حضور فراز کمالوند ۳ بازیکن خوب لیگ برتری به نام های مرتضی اسدی، کرار جاسم و فرید بهزادی کریمی را به خدمت گرفت. طلایی پوشان آبادانی روز گذشته نیز داود نوشی صوفیانی دروازه بان فصل گذشته پارس جنوبی جم که در گسترش فولاد شاگرد کمالوند بود را جذب کردند. به گفته سرمربی نفت آبادان این پایان فعالیت های نقل و انتقالاتی این تیم نیست و بازیکنان مطرح دیگری در راه آبادان قرار دارند.
فراز کمالوند درباره وضعیت نقل و انتقالات تیمش اظهار داشت: «برنامه ما این است که بتوانیم در لیگ هفدهم تیمی قدرتمند را روانه مسابقات کنیم. تیمی متشکل از چند بازیکن باتجربه که شخصیت قهرمانی داشته باشند و البته جوانانی باانرژی که به کمک نفت ابادان بیایند. جذب بازیکنان مطرحی مانند اسدی، کرار و فرید کریمی با این منظور صورت گرفته است. از  سوی دیگر نفرات دیگری را نیز در نظر گرفته ایم که ظرف روزهای آینده به تیم اضافه می شوند.»
وی ادامه داد: «نفت آبادان در روزهای آینده بازهم به بازار نقل و انتقالات برمی گردد و نفرات خوب دیگری را جذب می کنیم. هواداران تیم نفت منتظر خبرهای خوبی از تیم ما در نقل و انتقالات باشند.»
کمالوند در پایان افزود: «امسال برنامه مان این است که نفت آبادان شخصیت پیدا کند و با کمک بازیکنان و حمایت های مدیریت باشگاه می توانیم روزهای خوبی را سپری کنیم. در راه موفقیت روی کمک هواداران آبادانی بسیار حساب باز کردیم. من از هواداران می خواهم از هفته اول در هیچ مسابقه ای ورزشگاه آبادان را خالی نگذارند تا انشاءالله با حمایت این عزیزان نتایج مطلوبی را رقم بزنیم.»

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو