زمان انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۶ -

نامه‌نگاری تراکتور با فدراسیون به خاطر عشوری

باشگاه تراکتورسازی در نامه ای به فدراسیون فوتبال خواهان حل مشکل سینا عشوری برای بازی کردن در این تیم شد.

سرای نور؛سینا عشوری که در نیم فصل لیگ شانزدهم به واسطه مصدومیت نامش از لیست تراکتورسازی خارج شده بود، اگرچه قراردادش را با این باشگاه تمدید کرده است؛ اما با توجه به محرومیت فیفا اکنون نمی تواند در لیگ هفدهم پیراهن تراکتورسازی را بر تن کند.
در این باره بعد از اینکه فدراسیون فوتبال آب پاکی را روی دست سینا عشوری و باشگاه تراکتورسازی ریخت و اعلام کرد که طبق مقررات او نمی تواند از ابتدای فصل برای این تیم بازی کند، تلاش های زیادی انجام شده تا شاید مشکل این بازیکن خاتمه پیدا کند.
از این رو وقتی تلاش های سینا عشوری و مدیربرنامه هایش برای حل مشکل بی فایده ماند، باشگاه تراکتورسازی نامه ای را تنظیم کرده تا به فدراسیون فوتبال ارسال کند. تراکتوری ها بر این باور هستند که چون باشگاه از محرومیت فیفا بی خبر بوده و نام عشوری نیز قبل از اعلام محرومیت از لیست تیم خارج شده، باید همه فعالیت های نقل و انتقالات تراکتور که یکی از آنها خروج عشوری از لیست است، لغو شود.
این نامه از طرف معاونت حقوقی تراکتورسازی تنظیم شده و قرار است به فدراسیون فوتبال ارسال شود. با اینکه بعید است طبق قانون، عشوری اجازه بازی کردن برای تراکتورسازی را پیدا کند؛ اما مسئولان باشگاه نهایت تلاش خود را برای برطرف کردن این مشکل انجام می دهند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو