زمان انتشار: ۸ خرداد ۱۳۹۶ -

بدلکار «پایتخت» به هوش آمد

همسر بدلکار سریال «پایتخت۵» گفت: الان به هوش آمده و اطرافیان را می‌شناسد. فقط باید جراحت‌هایی که روی پیشانی و صورتش مانده با عمل جراحی بهبود یابد.

سرای نور؛«مژگان صادقی» همسر امیرحسین خنجری بدلکار سریال «پایتخت۵» که دو روز پیش حین تصویربرداری این سریال دچار مصدومیت شدید شده گفت: روز حادثه بر اثر ضربه شدید گونه و پیشانی همسرم مورد جراحتی سطحی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: خدا را شکر خطر رفع شده است، الان به هوش آمده و اطرافیان را می‌شناسد. فقط باید جراحت‌هایی که روی پیشانی و صورتش مانده با عمل جراحی بهبود یابد.

این بدلکار در ادامه بیان داشت: پزشکان برای کم شدن ورم صورتش با آرام بخش سعی در خواباندن او دارند تا کمتر درد را متوجه شود.

صادقی در ادامه با اشاره به انتقال این بدلکار به تهران بیان داشت: تا دو روز آینده و بسته به شرایط جسمی امیرحسین قرار است او را به بیمارستانی واقع در تهران منتقل کنند که جراحت‌های صورتش تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

وی از مردم تقاضا کرد که اخبار مربوط به حال این هنرمند را از طریق رسانه‌های معتبر پیگیری کنند و ادامه داد: از مردم کشورم می‌خواهم که اخبار مربوط به حال همسرم را از طریق رسانه‌های معتبر پیگیری کنند و به شایعات دامن نزنند. زمانی که این خبر را شنیدم تا مرز سکته رفتم و از مردم می‌خواهم تا خود را جای ما بگذارند و بعد به پخش این شایعه‌ها دامن بزنند.

صادقی در پایان افزود:‌ از مردم می‌خواهم تا در این ماه عزیز برای شفای همه بیماران و همسرم من نیز دعا کنند.

به گزارش فارس، سریال «پایتخت ۵» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری با مشارکت سازمان هنری اوج در روز ۱۹ اردیبهشت در منطقه شیرگاه استان مازندران مقابل دوربین رفت. پیش از این قرار بود که این سریال برای رمضان ۹۶ از شبکه یک سیما پخش شود اما به دلیل طولانی شدن زمان پیش‌تولید سریال دیگری جایگزین آن در این ماه شد.

در این سریال محسن تنابنده، علیرضا خمسه،‌ احمد مهران‌فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی‌عبداللهی و سارا و نیکا فرقانی اصل به ایفای نقش خواهند پرداخت. این احتمال می‌رود این سریال برای نوروز سال ۹۷ از شبکه یک سیما پخش شود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو