زمان انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ -

طعنه سنگین راموس به پیکه در آستانه فینال

سرخیو راموس سومین فینال لیگ قهرمانان در 4 سال اخیر را تجربه خواهد کرد و امیدوار است سومین گل متوالی اش در بازی پایانی لیگ قهرمانان را به ثمر برساند.

سرای نور؛راموس که در دو فینال لیسبون و میلان به اتلتیکو زد، یکی از شانس های گلزنی رئال به یوونتوس در فینال روز شنبه کاردیف خواهد بود.

 

 

 

 

کاپیتان رئال در همین رابطه گفت:« به احتمال ۸۰ درصد با ظاهری جدید در فینال بازی خواهم کرد و امیدوارم بتوانم برای رئال گلزنی کنم؛ هرچند پیروزی را به گلزنی خودم ترجیح می دهم.»

 

مهره های خطرناک یوونتوس:« یوونتوس به همراه رئال، بهترین تیم های حال حاضر دنیا هستند و با کیفیت ترین بازیکنان را در اختیار دارد. از آلوس که همواره معتقد بوده ام یکی از بهترین مدافعان راست دنیاست گرفته تا ایگواین، دیبالا و خدیرا.

ایگواین من را به خوبی می شناسد. از زمانی که رئال را ترک کرده ارتباط مان قطع نشده و همچنان با هم در تماسیم ولی شنبه در کدام برای موفقیت تیم خودمان خواهیم جنگید و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. احترام زیادی برای هم قائل هستیم ولی شاید حتی باهم درگیری زیادی در طول بازی پیدا کنیم. او فصل خیلی خوبی را سپری کرده و بسیار هم با انگیزه است.

دیبالا هم بسیار سریع است و پشت مهاجمان بسیار خطرناک ظاهر می شود. او شم گلزنی بالایی هم دارد.»

 

ایسکو یا بیل:« هیچکدام نمی دانیم روز فینال کدام یک بازی خواهند کرد. حتی ممکن است آسنسیو به جای این دو به میدان برود. باید تا روز فینال صبر کرد ولی سوای اینکه چه کسانی به میدان می روند، مهم این است که همه در دسترس باشند.»

 

راموس همچنین در انتها گفت که برای ۲۰ نفر از نزدیکانش بلیط بازی فینال تهیه کرده، از جمله برای جرارد پیکه و بلیط را نیز برای وی فرستاده است؛ ولی مدافع بارسا هنوز پاسخ وی را نداده است!

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۰ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو