زمان انتشار: ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ -

مدیرکل پیش‌بینی سازمان هواشناسی خبرداد نم‌نم باران و رعدوبرق در ۴ استان کشور/ هوا گرم‌تر می‌شود

سرای نور؛احد وظیفه  درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: در سه روز آینده غالب مناطق کشور جوی آرام و آفتابی را خواهند داشت.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود که در طول ۷۲ ساعت آینده نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل با وزش باد شدید و گردوخاک مواجه شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: از لحاظ دمایی نیز تا روزهای پایانی هفته روند افزایش نسبی دما در غالب مناطق کشور پدید خواهد آمد.

وظیفه درباره فعالیت موج بارشی که در روزهای گذشته وارد کشورمان شده بود و موجبات بارشی خفیف باران را به‌دنبال داشت، گفت: امروز در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات خراسانهای شمالی و رضوی و روز دوشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی بارش پراکنده باران پدید می‌آید؛ روز سه‌شنبه نیز در برخی نقاط آذربایجانهای شرقی و غربی شاهد رگبار و رعدوبرق و وزش باد خواهیم بود.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود که در سه روز آینده افزایش ابر و بارش خفیف باران در جنوب سیستان و بلوچستان  به‌وقوع پیوندد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور، شهرکرد با چهار درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۰ درجه بالای صفر را گرم‌ترین نقاط کشور دانست و اظهار کرد: دمای هوای امروز تهران در گرم‌ترین لحظات به ۲۹ درجه بالای صفر رسید که شاهد آسمانی صاف و آفتابی در پایتخت خواهیم بود.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۵ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو