زمان انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ -

جباری: منتظر معرفی سرمربی جدید استقلال هستم

هافبک سرشناس و پا به سن گذاشته ایرانی باشگاه الاهلی در گفتگو با روزنامه قطری ادعای جنجالی را در خصوص آینده استقلال مطرح کرد که می تواند بازتاب گسترده ای داشته باشد.

سرای نور؛مجتبی جباری ستاره ایرانی سال های گذشته الاهلی که بعد از مصدومیت های متوالی دیگر در دستور کار سران این باشگاه برای تمدید قرارداد قرار نگرفت در گفتگو با روزنامه الوطن پیرامون آینده خود ادعای جنجالی و عجیبی را مطرح کرد که می تواند بیانگر اتفاقات بسیار زیادی در آینده نزدیک استقلال تهران داشته باشد.
این بازیکن که همواره در این چند سال در مسیر بازگشت به استقلال قرار داشت به الوطن گفت:« همان طور که گفتم اخیراً پیشنهادهای زیادی دریافت‌ کرده‌ام که یکی از مهم ترین آنها پیشنهاد باشگاه استقلال است، اما هنوز در این باره تصمیم نهایی‌ام را نگرفته‌ام چون منتظر معرفی سرمربی جدید این تیم و بازیکنانی که قرار است به خدمت بگیرند، هستم. به نظرم زود است که بخواهم در این مورد صحبت کنم چون فصل تازه تمام شده است، اما فکر می‌کنم به بازی در تیم استقلال در فصل آینده خیلی نزدیک هستم».
مجتبی جباری در حالی این ادعا را مطرح کرده که نزدیکان به باشگاه استقلال مدعی هستند علیرضا منصوریان تمایلی به بازگرداندن این هافبک پا به سن گذاشته و همواره مصدوم ندارد و ترجیح می دهد هافبکی جوان تر و در عین حال شاداب تر به جمع شاگردانش اضافه کند اما این که جباری مدعی شده در انتظار معرفی سرمربی جدید استقلال است قطعا از اتفاقات جدید و پشت پرده در این باشگاه پرطرفدار پایتخت خبر می دهد.

 


این بازیکن در ادامه صحبت های خود با الوطن افزود:« چهار فصل فوق‌العاده و خوشایند را در تیم الاهلی سپری کردم به ویژه سه فصل اول آن که تجربه بسیار مفیدی از همه نظر  بود. این خاطرات زیبا برای همیشه در ذهن می‌مانند، زیرا به همراه خانواده در قطر احساس غربت نمی‌کردیم. همین مسئله سبب شد تا بهترین تلاشم را انجام دهم و ۳ فصل اولم در الاهلی فوق‌العاده بود.به خاطر سقوط چهار تیم از لیگ ستارگان قطر به دسته پایین‌تر  شرایط سختی وجود داشت. تمام بازی‌ها حساس و تعیین‌کننده سرنوشت تیم‌ها بودند. من هم شرایط سختی به خاطر مصدومیت داشتم و روی کارم در تیم الاهلی بی‌تاثیر نبود.
ستاره ایرانی در ادامه تصریح کرد:« برای حضور در ترکیب تیم الاهلی با تاخیر مواجه شدم اما سخت کار کردم تا با قدرت غیبتم را جبران کنم. می‌خواستم انتظارات کادر فنی از خودم را در بالاترین سطح ممکن برآورده کنم. متاسفانه پس از تلاش سخت و آمادگی فنی و بدنی جهت بازی برای تیم الاهلی با بی‌اعتنایی یوسف آدم، سرمربی سابق مواجه شدم که مرا رد می‌کرد. او به من فرصت بازی نداد. روی من در بازی‌های پیش‌روی الاهلی با وجود اشتیاق زیادم حساب نمی‌کرد. این یک مسئله طبیعی است که غیبت یک بازیکن آماده در بازی می‌تواند روی عملکرد فنی او تاثیر بگذارد. دیگر نمی‌خواهم زیاد در این خصوص حرفی بزنم».

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۶ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو