زمان انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ -

قراب: باید از منصوریان حمایت شود

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید مدیران باشگاه باید از منصوریان حمایت کنند.

سرای نور؛

جواد قراب در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، نظراتش را پیرامون وضعیت این تیم در سالی که گذشت بیان کرد. در زیر صحبت های این پیشکسوت باشگاه استقلال را می خوانید:
شروع بد فصل 
* به هرحال سال گذشته استقلال با هدایت آقای منصوریان کار را خوب شروع نکرد و حتی در رده های پایین جدول هم قرار گرفت. یادم هست با آقای عبداللهی که هم دوره ماست تماس گرفتم و ایشان به من گفت منصوریان خیلی زحمت می کشد و مطمئن باشید که روند نتایج استقلال عوض می شود و در ادامه دیدیم که همین اتفاق افتاد. خوشبختانه استقلال در نیم فصل دوم با حمایت مدیر عامل و تلاشهای کادر فنی و بازیکنان روند رو به رشدی گرفت و نتایج مطلوبی کسب کرد که از این بابت همه پیشکسوتان و هواداران خوشحال شدند.
جوانگرایی شهامت می خواهد
* استقلال تیم بزرگی است که هواداران زیادی دارد. در تیم های بزرگ جوان گرایی کردن شهامت می خواهد. یکبار رایکوف اینکار را کرد و جواب گرفت و منصوریان هم این کار را کرد و الحق و الانصاف خیلی هم خوب نتیجه گرفت. منصوریان در عین جوانی، مربی با تجربه ای است.
زور استقلال به العین نرسید
* در رقابت های آسیایی استقلال خیلی خوب کار کرد اما زور استقلال به العین نرسید. به هرحال خارجی های العین خیلی قدرتمند بودند. ما انقدر پول نداریم که بازیکن خارجی با آن کیفیت بخریم. همه از باخت به العین ناراحت شدند.
نباید موفقیت های استقلال را نادیده بگیریم
* من خودم در دبی بودم و در کنار تیم حضور داشتم. در بازی مقابل العین ما چهار بازیکن اصلی مان در وسط زمین را نداشتیم. البته من نمی خواهم با این حرف شکست را توجیه کنم. به هرحال شکست تلخی بود ولی حرفم این است که این شکست سنگین نباید باعث شود که ما موفقیت های تیم را نا دیده بگیریم.
برانکو هم شرایط مشابه منصوریان را داشت
* برانکو دو سال پیش با پرسپولیس شرایط مشابه پارسال استقلال را داشت و امسال هم قهرمان شد. چرا من نباید مربی تیم خودم را تایید کنم؟ چرا نباید از او حمایت کنم؟ البته نقد کردن چیز بدی نیست و مطمئنا نقد خوب مورد استفاده کادرفنی قرار می گیرد.
تاثیر حضور دستیار کی روش
* حضور دستیار کی روش به عنوان مربی بدنساز می تواند به استقلال کمک زیادی کند.
عاشق استقلال هستیم نه یک نفر
* هوادارانی که پیگیر نتایج و اتفاقات استقلال هستند، قطعا عاشق این تیم هستند ولی اگر پشت برخی مسایل خط دهی هست، باید مشخص شود. ما همه عاشق استقلال هستیم نه یک نفر. ولی باید به کسی که به تیم کمک می کند توجه کنیم و حامی اش باشیم. الان منصوریان و کادرش خیلی زحمت می کشند و باید حمایت شوند. چرا باید او را تخریب کنیم؟
منصوریان درس بزرگی گرفت
* منصوریان از شکست مقابل العین درس گرفت. خودش هم این مساله را به من گفت. خیلی تیم ها در شرایط خاص، شکست های سنگینی را متحمل شده اند. طبیعی است مردم ناراحت باشند ولی قبول کنیم دست منصوریان هم خالی بود. خود عمر عبدالرحمان را در نظر بگیرید. بازیکنی که بازیکنان ما را بر حسب نبوغ ذاتیش فریب می داد. به هرحال باخت و برد همیشه هست.
فضای جدید دراستقلال
* استقلال بعد از العین وارد فضای جدیدی شده و منصوریان به دنبال شروعی دوباره است. خیلی از بازیکنان استقلال زیر ۲۵ سال هستند. این جوانان کم تجربه هستند ولی انگیزه زیادی دارند. الان خیلی ها می گویند چرا استقلال در نقل و انتقالات کسی را نگرفته یا چرا فلانی را نمی گیرد. به نظر من باید در این زمینه به افتخاری و منصوریان احترام بگذاریم و اجازه دهیم کار خودش را بکنند. من مطمئنم اتفاقات خوبی در راه است. این کادر فنی و مدیریت، با هم در ارتباط نزدیک و تعامل هستند و می توانند امسال، برای استقلال نتایج بهتری به ارمغان بیاورند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۱۹ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو