زمان انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ -

بازگشت قلعه‌نویی به ورزشگاه قهرمانی

سرمربی تازه وارد ذوبی ها برای دومین مرتبه به ورزشگاه فولاد شهر باز می گردد که در آن دو قهرمانی لیگ را کسب کرده بود.

سرای نور؛امیر قلعه نویی در لیگ هفدهم برای دومین مرتبه در دوران سرمربی گری خود راهی اصفهان خواهد شد و این بار با حضور در این شهر هدایت ذوب آهن را بر عهده می گیرد.

امیر قلعه نویی در لیگ های نهم و دهم هدایت سپاهان اصفهان را در لیگ برتر بر عهده داشت و توانست در هر دو سال با این تیم به عنوان قهرمانی در لیگ برتر دست پیدا کند. سرمربی حال حاضر ذوب آهن در اولین فصل حضور در سپاهان نتایج درخشانی کسب کرد و توانست ضمن عنوان کسب قهرمانی با نمایش های درخشان خود یکی از بهترین تیم های ادوار لیگ برتر را بسازد. عمادرضا در آن فصل آقای گل لیگ برتر شد و سپاهانی ها با ارائه بازی های تهاجمی، فصل درخشانی را داشتند.

قلعه نویی در فصل دوم نیز توانست با سپاهان به عنوان قهرمانی برسد تا دومین فصل حضور او در اصفهان نیز با قهرمانی همراه باشد تا سپاهان تحت هدایت او اولین تیمی باشد که از عنوان قهرمانی لیگ برتر خود دفاع می کند. او در پایان فصل به دلیل اختلاف با برخی مدیران باشگاه از این تیم جدا شد تا دوران حضور او در اصفهان با ۲ قهرمانی همراه باشد.

بازگشت قلعه نویی به اصفهان، بازگشت دوباره به ورزشگاه فولاد شهر است. سپاهان به دلیل مشکلات ورزشگاه نقش جهان مسابقات خود را در این ورزشگاه برگزار می کرد و قلعه نویی برای لیگ هفدهم بعد از ۶ فصل دوری، باز هم به ورزشگاهی باز می گردد که در آن به قهرمانی رسید و امیدوار است تا در این فصل نیز بتواند طلسم ۵ سال بی جام ماندن خود را بشکند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۰ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو