زمان انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ -

گلزاری: امیدوارم با فولاد موفق شویم

حمید گلزاری امجد می گوید که فوتبال خوزستان یک فوتبال شناخته شده است و تلاش می کند که با تلاش خود پاسخ اعتماد سرمربی، مسوولان و هواداران باشگاه فولاد خوزستان را بدهد.

سرای نور؛ظهر امروز باشگاه فولاد خوزستان با یک بازیکن برای عضویت در تیم بزرگسالان این باشگاه به توافق رسید. اولین خرید فولادمردان از لیگ دسته یک فوتبال آمد؛ او که در فصل ۹۶-۹۵ با تیم گل گهر سیرجان جزو مدعیان یک بود، تیمش نهایتا از صعود به لیگ برتر جاماند و در رده سوم جدول ایستاد.

حمید گلزاری امجد در خصوص سابقه فوتبالش به سایت باشگاه فولاد خوزستان اینگونه می گوید: فوتبالم را در سن ۱۵ سالگی با تیم بهزیستی همدان آغاز کردم. این تیم در دسته ۳ کشور حضور داشت و پس از چند فصل حضور در آن توانستم خودم را به تیم پاس نوین همدان برسانم و همراه با این تیم تجربه صعود به لیگ دسته یک را کسب کنم. پس از آن با الوند همدان قرارداد بسته و به مدت ۲ فصل برای این تیم به میدان رفتم و در مجموع ۱۳ گل بثمر رساندم. در فصل ۹۴-۹۳ به عضویت تیم ملوان بندر انزلی درآمدم و پس از آن نیز در تیم های خیبر خرم آباد و گل گهر سیرجان حضور داشتم و آخرین عملکردم در گل گهر ۸ گل و ۷ پاس گل می باشد.

هافبک تیم فولاد خوزستان در خصوص پیوستنش به این تیم گفت: فولاد خوزستان از باشگاه های مطرح ایران است و افتخارات بسیاری دارد. امیدوارم در این فصل با سعی و تلاش و حمایت هواداران بتوانم فوتبال خوبی از خود به نمایش گذاشته و پاسخ اعتماد سرمربی، مسوولان و هواداران باشگاه فولاد خوزستان را بدهم.

گلزاری امجد در ادامه می گوید: تیم های خوزستانی به تکنیک بالا و برزیلی معروف هستند و بازیکنان بزرگی دارند؛ امیدوارم بتوانم در کنار دیگر دوستانم در تیم فولاد و با هدایت آقای پور موسوی بازی های تکنیکی و هجومی انجام دهیم و در نهایت در رده های بالایی جدول بایستیم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۰ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو