زمان انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ -

طیبی: می‌خواستم فضای جدیدی را تجربه کنم

مدافع سابق استقلال خوزستان گفت: پارس جنوبی جم نشان داده برای حضوری قدرتمند در لیگ برنامه دارد و این مساله انتخابم را راحت کرد.

سرای نور؛محمد طیبی مدافع سابق استقلال خوزستان بعد از عقد قرارداد با پارس جنوبی جم درخصوص این انتخاب و اینکه چرا به تیم فولاد خوزستان نپیوست، اظهار داشت: ابتدا جا دارد تشکر ویژه ای از آقایان پورموسوی و ویسی داشته باشم و عذرخواهی از اینکه نتوانستم در خدمت آنها باشم. به هرحال شرایط فوتبال است و سعی کردم انتخابی داشته باشم که به نفع فوتبالم باشد و شرایط جدیدی را تجربه کنم. هرچند که از مردم خوب خوزستان هم بابت این چند سال به خاطر حمایت هایی که از من داشتند واقعا متشکر هستم.

وی افزود: پارس جنوبی جم را با توجه به شناختی که از آقای تارتار داشتم انتخاب کردم و بعد از صحبت هایی که در جلسه با ایشان و مدیرعامل تیم داشتم متوجه شدم که برنامه ریزی خوبی برای حضوری قدرتمند در لیگ دارند. همین مساله موجب شد تا انتخاب پارس جنوبی برایم راحت تر شده و در نهایت لباس این تیم را برتن کنم. تارتار مربی جوانی است که نشان داده صاحب سبک است و قطعا می تواند به رشد فوتبالم کمک کند چون از کار کردن با مربیان جوان در این چند سال ضرر نکردم.

مدافع جدید پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که آیا این حضورش در پارس برگشت او به تیم ملی را تحت الشعاع قرار نخواهد داد، گفت: باید با کی روش کار کرده باشید تا متوجه شوید برای او اسم ها مهم نیستند و هر بازیکنی در هر تیمی که باشد به دور از اسم تیم ها اگر کیفیت لازم را برای حضور در تیم ملی داشته باشد او را دعوت می کند.

وی ادامه داد: شک ندارم در پارس جنوبی جم هم با تلاشی که برای موفقیت این تیم انجام خواهم داد زیر ذره بین کادرفنی و شخص کی روش خواهم بود. برای برگشت به تیم ملی برنامه زیادی دارم و جدا از کمک به پارس جنوبی برای کسب نتایج خوب در لیگ شرایط را طوری رقم خواهم زد که در آستانه جام جهانی شرایط حضورم در اردوی تیم ملی و دعوت شدن دوباره را فراهم کنم.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۱ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو