زمان انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ -

برنامه پخش سریال‌های رادیویی در هفته پیش‌رو

در هفته جدید، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال های متنوعی را برای پخش از شبکه های رادیویی آماده کرده است.

سرای نور؛«هابیلیان»، «فردای امن» و «پهلوان پوریای ولی» عناوین نمایش هایی هستند که در هفته جدید به ترتیب از شبکه های رادیویی فرهنگ، ایران و ورزش پخش می شوند.

هابیلیان

سریال رادیویی «هابیلیان» به نویسندگی شهلا دباغی که این هفته ساعت ۱۳ از رادیو فرهنگ پخش می شود، ماجرای زندگی یک استاد جامعه شناس و همسرش را روایت می کند.

این نمایش رادیویی را مجید حمزه کارگردانی کرده است و هنرمندانی چون مینا شجاع، مینو جبارزاده، مهدی نمینی مقدم، نازنین مهیمنی، محمد عمرانی، عباس شادروان، صفا آقاجانی، مهرداد مهماندوست، حوا الهویی، رامین پورایمان، هنگامه محمودی و تعداد دیگری از بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو در آن به ایفای نقش می پردازند.

فردای امن

«فردای امن» عنوان سریالی رادیویی است که آن را یاسمن شکرگزار نوشته و ماجرای نوجوانی است که در اثر بی احتیاطی در رانندگی دچار سانحه می شود و این اتفاق، او و خانواده اش را درگیر اتفاقاتی می کند که … .

«فردای امن» به کارگردانی محمد عمرانی، هر روز ساعت ۲۲:۳۰ از رادیو ایران پخش می شود.

پهلوان پوریای ولی

«پهلوان پوریای ولی» که از رادیو ورزش روی آنتن می رود ماجرای جوانی را روایت می کند که به همراه مادرش به امید یافتن کار راهی شهرستان خوی می‌شود و پس از آن به زورخانه‌ای راه پیدا می‌کند که پهلوان نامی پوریای ولی در آنجا ورزش می‌کند.

این نمایش به کارگردانی محمد عمرانی و با هنرمندی رضا عمرانی، بیوک میرزایی، عبدالعلی کمالی، شمسی صادقی، سلمان خطی، ماندانا محسنی، مسعود زنوزی‌راد، احمد گنجی، عباس توفیقی، نازنین مهیمنی، اسماعیل بختیاری، توران مهرزاد، سینا نیکوکار، مجید حمزه، مهرداد عشقیان، رحمان باقریان، محمد آقا محمدی ساعت ۱۳ روی آنتن رادیو نمایش می رود.

در ساخت این آثار تهیه کنندگان، صدابرداران و افکتورها نیز با آنها همکاری می کنند.

سایر شبکه های رادیویی نیز با پخش نمایش های تک قسمتی از تولیدات اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به استقبال هفته جدید می روند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو