زمان انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ -

فاش شد؛ تمایل مسی برای رفتن به منچسترسیتی

روزنامه موندو دپورتیوو مدعی شد که لیونل مسی در طول فصل به باشگاه اعلام کرده بود که قصد پیوستن به منچسترسیتی را دارد.

سرای نور؛پس از دومین شکست مسی در فینال کوپا آمه ریکا در طول یک سال، او از تیم ملی خداحافظی کرد و بازنشسته شد. ۱۰ روز بعد، او در پرونده فرار مالیاتی محکوم شد و روزهای خوبی را در بارسا سپری نمی‌کرد. حال موندو دپورتیوو مدعی شد که در همان هفته، ستاره آرژانتینی به باشگاه اعلام کرده که قصد پیوستن به منچسترسیتی را دارد. مسی در همان دوره قصد داشته که این موضوع را رسانه ای کند و اعلام کند که قصد ترک اسپانیا را دارد، شرایطی که در حال حاضر برای رونالدو نیز رخ داده است و واکنش او نیز به همین شکل بوده است.

با این حال بارسا با فروش بهترین بازیکن تاریخش مخالفت کرد و تنها یک راه برای سیتی باقی مانده بود و آن پرداخت ۲۵۰ میلیون یورو رقم فسخ قرارداد مسی. سیتی قصد داشت ۱۵۰ میلیون برای مسی پرداخت کند ولی ناگهان همه چیز تغییر کرد. سران بارسا به آمریکا سفر کردند تا با خورخه مسی، پدر لیونل صحبت کنند. در ابتدا مذاکرات آنها در میامی نتیجه ای در پی نداشت و به جایی نرسید و پدر مسی با پیشنهاد تمدید قرارداد مخالفت کرد تا لوئیس سوارز این گره را باز کند.

ستاره اروگوئه ای مسی را به شام دعوت کرد و چندین ساعت با او صحبت کرد. فردای آن روز بود که مشخص شد مسی تصمیم به ماندن گرفته و در مذاکراتی که با بارتومئو و مستره داشته، این موضوع را اعلام کرد.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو