زمان انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۶ -

٧ پدیده در جستجوى خوشبختى با برانکو

تمرینات پرسپولیس این روزها شاهد بازیکنان جوانى است که از رده پایه به دنبال خوشبختى بزرگ خود در جمع ستاره ها هستند.

سرای نور؛

تمرینات آماده سازى پرسپولیس در حالى آغاز شده است که طى روزهاى اخیر بازیکنان ناشناسى از رده پایه مجوز حضور در کنار ستاره هاى این تیم را به دست آورده اند تا امیدوار باشند نظر برانکو را براى حضور در ترکیب این تیم جلب کنند. براى مخاطبان و هواداران این تیم جالب توجه بود که طى روزهاى اخیر با تماشاى عکس هاى مربوط به تمرین با چهره هاى جدیدى مواجه شده و حس کنجکاوى شان تحریک شده است. در ادامه به معرفى پدیده هاى تازه این تیم خواهیم پرداخت که طى روزهاى اخیر به دنبال جلب رضایت برانکو هستند.

 

امیرحسین جعفری
جعفری مدت‌هاست در تیم‌های پایه پرسپولیس حضور دارد. این دروازه‌بان جوان از نونهالان تا امید در پرسپولیس بوده و فصل گذشته از دروازه تیم امید پرسپولیس حراست کرده است. وی متولد ۹ اردیبهشت ۱۳۷۷ بوده و با شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس توسط برانکو به تمرینات فراخوانده شده است. جعفری در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۱ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

مهدی رستمی
دیگر عضو تیم امید پرسپولیس که این روزها زیرنظر پروفسور تمرین می‌کند مهدی رستمی است. وی در فصل گذشته عضو تیم امید پرسپولیس بوده و پیش از آن نیز در سایپا بازی کره است. این مدافع جوان در اواخر فصل گذشته نیز به تمرین پرسپولیس فراخوانده شده بود. رستمی متولد ۱۱ مرداد ۷۷ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۱ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

احسان حسینی
با نام کامل سیدمحمداحسان حسینی یکی دیگر از بازیکنانی است که فصل گذشته در تیم امید پرسپولیس بازی کرده و اکنون به تمرین تیم بزرگسال راه یافته است. وی در دو پست دفاع میانی و هافبک دفاعی بازی می‌کند و در نیم‌فصل دوم فصل گذشته به تیم امید پرسپولیس پیوسته است و سابقه بازی در داماش و گهر تهران را دارد. حسینی متولد ۱۱مهر ۷۷ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۱ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

محمدامین اسدی
مهاجم ترکه‌ای تیم امید پرسپولیس که از نظر ظاهری به عمر عبدالرحمان اماراتی‌ها شبیه است یکی دیگر از بازیکنانی است که در تمرین سرخ‌ها حضور یافته است. اسدی سابقه بازی در تیم امید پرسپولیس را داشته و قبل از پرسپولیس نیز برای جوانان استقلال بازی کرده و سابقه بازی در تیم جوانان شهرداری قدس را نیز داراست. این مهاجم جوان متولد سوم دی ماه ۷۷ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۱ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

سعید حسین‌پور
در کنار ۴ بازیکن تیم امید پرسپولیس، نام سعید حسین‌پور نیز دیده می‌شود. این هافبک جوان فصل گذشته در تیم امید پیکان به میدان رفته است و پیش از آن نیز در تیم امید مقاومت تهران بازی کرده است. این هافبک جوان خصوصیات تدافعی بیشتری دارد و سابقه ۱۴ بازی ملی در رده نونهالان و ۴ بازی ملی در رده نوجوانان در کارنامه وی دیده می‌شود. حسین‌پور متولد ۲۰ مهر ۷۷ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۱ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

میلاد شعبانلو
هافبک تهاجمی فصل گذشته صنعت نفت آبادان یکی دیگر از حاضرین در تمرینات پرسپولیس است. شعبانلو سابقه حضور در تیم امید و بزرگسالان استقلال را دارا بوده و محصول آکادمی ایرانجوان است. این هافبک بوشهری متولد ۱۲ دی ۷۳ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۳ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

 

آدام همتی

این هافبک جوان در نیم‌فصل لیگ گذشته در تمرینات پرسپولیس حضور یافت و نظر برانکو را به خود جلب کرد. هرچند در آن زمان مشکل رضایت‌نامه این بازیکن موجب شد تا پروسه انتقال وی به تابستان امسال موکول شود. همتی که نوه سعید راد بازیگر پرسپولیسی سینما است در پست هافبک بازیساز و وینگر سابقه بازی دارد. وی متولد ۷۳ بوده و در صورت جلب نظر برانکو، در لیست زیر ۲۳ سال پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۵ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو