زمان انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۶ -

افزایش بار بازگشت به کلان‌شهرها از صبح امروز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: از صبح امروز افزایش بار ترافیکی داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم در روزهای آتی بار بازگشت به شهرها بیشتر شکل بگیرد.

سرای نور؛سرهنگ نادر رحمانی در خصوص بار برگشت مسافران به کلان‌شهرها گفت: با توجه به اینکه تعطیلات عید سیعد فطر در وسط هفته بود، ما از بعدازظهر روز گذشته شاهد بار برگشت در برخی از محورهای کشور بودیم.

وی افزود: به دلیل شروع روز کاری چهارشنبه ترافیک برگشت به کلان‌شهرها از روز گذشته آغاز شد که در محورهای شمالی، بیشتر شاهد این ترافیک بودیم.

رحمانی با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اکثر محورها روان است، گفت: امروز صبح افزایش بار ترافیکی داشتیم و پیش‌بینی می‌کنیم طی روزهای آتی بار برگشت به شهرها بیشتر شکل بگیرد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به اینکه استان‌های البرز، تهران، قزوین، مازندران، گیلان، قم، اصفهان و آذربایجان شرقی بیشترین تردد را در محورهای مواصلاتی داشته‌اند، گفت: ایام تعطیلات عید فطر جزو اصلی‌ترین روزهایی است که مردم به سفر می‌روند و با توجه به اینکه امسال این ایام به شروع سفرهای تابستانی متصل شد، تداخلات بار ترافیکی هم بیشتر بود.

رحمانی خاطرنشان کرد: پلیس راهور تمهیدات لازم را از قبل دیده و در سطح راه‌ها و محورهای مواصلاتی داخل و خارج شهرها آمادگی کامل دارد.

وی با تأکید بر اینکه امسال نسبت به سالهای گذشته ترافیک روان‌تری را شاهد بودیم، گفت: ساعات توقف وسایل نقلیه در جاده‌ها کمتر از سال‌های قبل بود.

وی در پایان گفت: توصیه ما به مسافران این است که برگشت خود را به روز جمعه موکول نکنند، چرا که روزهای قبل و بعد هم زمان مناسبی برای بازگشت به کلان‌شهرها است.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۷ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو