زمان انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۶ -

صدا و سیما به دربی سرخابی می شتابد؟

صدا و سیما با خرید حق پخش دیدار سرخابی های پایتخت در آلمان گام آخر را برای برگزاری این دیدار بر می دارد.

سرای نور؛شایعه دربی پایتخت در آلمان با تایید مدیران دو باشگاه و البته برانکو و منصوریان حالا به حقیقت تبدیل شده است. بازیکنان دو باشگاه در روزهای گذشته به سفارت آلمان رفت و آمد داشتند و حامی مالی مشترک دو باشگاه نیز مقدمات حضور کاروان هر دو تیم را فراهم کرده است.

مذاکرات برای انتخاب ورزشگاه اصلی محل این دیدار نیز برگزار شده و دو شهر دوسلدورف و آرمینیا نیز اولویت های اول و دوم برای برگزاری این دیدار جذاب خواهند بود. هر چند فوتبال ایران خیلی به برگزاری چنین بازی هایی در پیش فصل عادت ندارد اما درآمد چشمگیر این مسابقه باعث شده تا برانکو و منصوریان حضور در این بازی را قبول کنند.

گام آخر برای برگزاری این مسابقه را اما صدا و سیما بر می دارد. حامی مالی دو باشگاه سرخابی پایتخت مذاکرات خود با صدا و سیما برای فروش حق پخش این بازی را آغاز کرده و امیدوار است تا صدا و سیما با خرید حق پخش این مسابقه، به درآمد زایی برای این دو باشگاه کمک کند. فروش حق پخش تلویزیونی دربی پایتخت در دوسلدورف یکی از اصلی ترین منابع درآمدی این دیدار است و هر دو باشگاه امیدوارند تا این دیدار از صدا و سیمای ملی ایران پخش شود تا در کنار منافع تبلیغاتی، هواداران نیز از تماشای این بازی بهره مند شوند.

البته حامی مالی دو باشگاه سرخابی پایتخت در صورت عدم توافق با صدا و سیما تصمیم دارد تا حق پخش این مسابقه را به شبکه های تلویزیونی خارج از کشور واگذار کند تا از این طریق منافعی برای دو باشگاه کسب کند.

کلیدواژه ها:
زمان انتشار: ۸ تیر, ۱۳۹۶

مطالب مرتبط


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین ها
  • آرشیو